Wątek dotyczący posta na blogu

W cieniu gigantów - cz. 1

GreatDeath

Na początek chciałbym Wam serdecznie podziękować za miłe komentarze pod moim poprzednim blogiem, każda pozytywna ocena motywuje mnie do kolejnych blogów :) Podzielę ten blog na dwie części, gdyż nie chcę Was zalać zbyt wieloma literkami do przeczytania.Poprzednim razem omówilem kraje uważane w skokach (…)

przeczytaj cały artykuł

woj Mirmiła

Stoch, Żyła, Kot, Ziobro... cała armada świetnych skoczków, jakich zazdroszczą nam nawet Austriacy; W tym sezonie mogą wiele dokonać zarówno każdy z nich indywidualnie, jak i w drużynówce.
Niepojęta jest degrengolada skoków w ojczyźnie narciarstwa, Finlandii; Z pewnością - mając tak chlubną historię i potencjał - szybko się odrodzą, czego Finom życzę;
Rosja - to wciąż niespełnione talenty; USA - u nich w każdej chwili może błysnąć jakiś meteor ;)
Holandia? To dopiero egzotyka, kraj bez warunków do uprawiania skoków, a więc i bez żadnych tradycji - przypomina mi się angielski skoczek z lat 80-ych, Eddie „Orzeł” Edwards - jego skoki były największą atrakcją (polecam na YouTube) wszystkich zawodów PŚ, choć skakał ok. połowy dystansu mniej od innych :D
Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczom wspaniałych przeżyć związanych z występami - i sukcesami - naszych reprezentantów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.