Wątek dotyczący posta na blogu

W cieniu gigantów - cz. 1

GreatDeath

Na początek chciałbym Wam serdecznie podziękować za miłe komentarze pod moim poprzednim blogiem, każda pozytywna ocena motywuje mnie do kolejnych blogów :) Podzielę ten blog na dwie części, gdyż nie chcę Was zalać zbyt wieloma literkami do przeczytania.Poprzednim razem omówilem kraje uważane w skokach (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemek M11

Finowie mają to do siebie, że tak nagle znikają.
Najlepszy przykład to Harri Olli. Jest On zresztą też symbolem problemu jakim jest w fińskim społeczeństwie alkohol.
Kariery na miarę możliwości nie zrobił Veli Matti Lindstroem, krótko istnieli Ikonen, Lappi.
Kiedyś naglę zaprzestał skakania w PŚ Ville Kantee.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

Do tego można dorzucić Kalle Keituriego, który parę lat temu był solidnym punktem fińskiej ekipy. Kariery na miarę swojego talentu nie zrobił też przez częste kontuzje Happonen. Jedyną nadzieją Finów pozostaje teraz Larinto, który przed laty stawał już na podium w PŚ, a nawet wygrał bodajże jeden konkurs.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dlatego do dzisiaj mam słabość do Harriego:) Zresztą jemu mocno też zaszkodziła reforma w skokach i punkty za zmianę belki. On sobie po prostu nie radził z niskich najazdów, a z wysokich nie miał sobie równych.

| Odpowiedz
blokuj
GreatDeath

Nie jestem pewien czy Harri Olli też, ale wiem na pewno że Jussi Hautamäki ma w tej chwili swój zespół muzyczny, prawdopodobnie Olli również gdzieś grywa: P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Jussi Hautamaeki, wybitny dwuboista Samppa Lajunen, Antti Kuisma, a także Olli Happonen i Jarkko Saapunki:) Harri Olli tylko chleje cały czas:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.