Wątek dotyczący posta na blogu

O komentatorach słów kilka.

DyDeK

Zapewne nie jeden fan piłki kopanej (bo o tej kategorii będzie tu oczywiście mowa) ubóstwia swojego ulubionego komentatora czy komentatorów, więc i ja pragnę pochwalić się swoimi mentorami komentujących meczów i opisem co do nich. Kolejność będzie polegać na podstawie zwykłego stopniowania od góry do (…)

przeczytaj cały artykuł


wislok

Szkoda,że Miklas mija się z prawdą co do komentowania skoków- mogę to łatwo udowodnić. Inna sprawa,że wywiad w As-ie Wywiadu to jedynie pomyje na kolegów z TVP. Przykre to..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Przykre, ale nie wiesz czy nieprawdziwe. W każdym razie tak to wyglądało - Szaranowicz zaczął komentować skoki wraz z małyszomanią i był/jest po prostu słaby. Nie trawię jego gadania o polskich skoczkach przez 90% czasu transmisji. W ogóle nie skupia się na tym co się dzieje, tylko buduje napięcie na czołową dziesiątkę. Mi to nie odpowiada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Skoro ewidetnie mija się z prawdą w jednej kwestii to zaufanie w innych jest mocno ograniczone.
Oczywiście Szaranowicz też nieraz irytował, to co mówisz jest także faktem i nie jest tak,że tego nie dostrzegałem.
Na pewno na plus- należy zapisać Szaranowiczowi ściągnięcie Rudzińskiego, Laskowskiego czy Wyrzykowskiego. No i Laskowski dość sporo komentuje,a Szpakowski dostaje rodzynki - to fakt, ale komentuje zdecydowanie mniej niż dawniej.
Pisząc -przykre miałem na myśli to,że opluwa Szaranowicza i innych.. A to,że cała rozmowa tego tyczy, dla mnie to nie była ciekawa rozmowa, można było o tym wspomnieć,ale porozmawiać o jego karierze, początkach, może jakieś anegdotki z aren sportowych.
P.S. Skoki Szaranowicz komentował już wcześniej- o czym mówi nawet Miklas..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.