Wątek dotyczący artykułu

Michał Peret typuje wyniki 11. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn

Przed nami jedenasta kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn. O wytypowanie wyników tej serii spotkań poprosiliśmy obrotowego MMTS-u Kwidzyn, Michała Pereta.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

- Mam nadzieję, że zwyciężymy. Azotom w tym sezonie nie widzie się najlepiej. My jesteśmy po dwóch kolejnych zwycięstwach i liczę, że w naszej grze coś rzeczywiście zaskoczyło. Za to wam się wiedzie tak dobrze ,że uciłaliscie aż jeden punkt więcej od nas hohoho

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KubaMTS

I na co ta złośliwość? Zwróć uwagę na słowa Pereta, mam nadzieję, liczę, a i same Azoty mają wyższe oczekiwania niż MMTS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Mam szacun olbrzymi dla was Kwidzynskich kibiców bo to jak nas przyjeliscie 2 lata temu u siebie myśle że kto był pamięta to do dziś W Warce po meczu z wami zabawa była przednia :D. I ja osobiscie napewno bede to wspominał bardzo długo ponieważ czegoś takiego nie widziałem nigdzie ale poprostu paru waszych zawodników nie trawie oraz byłych zawodników taki Adamuszek przechodzi czasem sam siebie . ;) POzdro !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
KubaMTS

A i ja sam wiele razy pisałem, że zachowanie niektórych mnie irytuje, dla przykładu Adamuszka i właśnie Pereta, ale w tej jego wypowiedzi nie widzę nic złego akurat. Również pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KubaMTS

Pisałem to gdzieś kiedyś, u Adamuszka to jest ewidentnie aktorzenie, choć oczywiście (żeby nie było) absolutnie nie odmawiam mu umiejętności czysto sportowych. Co do Pereta, pamiętam jak kiedyś na meczu po bramce Nogowskiego z kontry do której biegł też Michał, miał pretensje i to dość widoczne do Adriana o to że mu nie podał, jak dla mnie skoro padła bramka to nie powinno być powodów do niezadowolenia. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
DNNN

Po co robisz wycieczki personalne? Jest rozmowa o sportowcach i wynikach sportowych. Trzeba być naprawdę niedorozwinięty aby mieszać w to rodziny zawodników.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Tak dla informacji: Krzysztof Atamuszek, ojciec Michała, jest trenerem. Pamiętam doskonale jego zachowanie podczas meczów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.