Wątek dotyczący artykułu

Ranking Polaków w Tauron Basket Lidze po 8 kolejkach

Pierwsza trójka umocniła się na prowadzeniu w rankingu Polaków. Do zmian doszło na dalszych pozycjach. Awans w zestawieniu zanotowali trzej gracze - Kamil Łączyński, Łukasz Koszarek i Jakub Dłoniak.

przeczytaj cały artykuł

Cuachic

Michał jest podstawowym graczem i on raczej nie zawodził. Oba zespoły maja tyle samo zwycięstw i porażek , a Michalak jest lepszy w każdym elemencie , wiec co jeszcze oceniasz? W 2 ostatnich meczach Matczak ma 7 punktów a Michał 42 :) To co musi zrobić Michalak żeby przeskoczyć go w Twoim rankingu ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jazgar

Z Michałem i Filipem różnica opisana poniżej. Dłoniak też jest na wyrost tak wysoko. Jak na razie gra przeciętnie, nie jest agresywny w ataku jak w poprzednich sezonach. Akurat Polacy w Śląsku grają dość słabo i to nie oni odpowiadają za świetny wynik zespołu. Gruszecki też trochę tu nie pasuje. Nie będę mówił że Leończyk, który gra skuteczniej ale na pewno brakujący w zestawieniu Wołoszyn.
Wydaje się, że wybrałeś zawodników w pierwszych kolejkach i teraz trzymasz ich kurczowo w zestawieniu. Pora przejrzeć jeszcze raz statystyki, wyniki zespołów i przyłożyć się przed następnym zestawieniem.
Powodzenia

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ostrowski_M

No i Ty dalej swoje. Porownaj mozliwosci obu druzyn, a nie kurczowo sie trzymasz liczb. Dla Asseco ten bilans jest ok, a Trefla nie. Michalak nie zawodzil, ale tez nie gral jakos super. Tak samo jak Trefl. Ostatnio zagral kapitalnie przeciwko Stelmetowi, ale to jeden mecz. Awans zreszta za niego zanotowal. Matczak natomiast spada. Trzymam sie pewnych ludzi, bo to zestawienie za caly sezon, a nie tylko ostatnie mecze. Jeden mecz nie sprawi, ze ktos skoczy o 4-5 miejsc. Co innego 2,3,4. Co do Woloszyna - nie zgodze sie, ale coz - kazdy ma inne zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
thebigone

Dla Asseco ten bilans jest ok, a Trefla nie.

To jedno zdanie mówi o Tobie wszystko Panie redaktorze. Nie jesteś ani trochę obiektywny a takie podejście jest skrajnie nieprofesjonalne. Wiem jak bardzo mój komentarz zaboli ale nie żałuję ani trochę. Na moje argumenty przy poprzednim, zresztą równie nieobiektywnym rankingu, nie odpowiedziałeś. Mam nadzieję, że masz chociaż za grosz honoru i tym razem dokładnie wyjaśnisz wszystkim jakie motywy kierują Tobą przy wyborze graczy do rankingu. Proszę o kulturalną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ostrowski_M

Zacznijmy może od tego, że to jest ranking. Rankingi z założenia są subiektywne. To nie jest ranking wszystkich ludzi, tylko mój i osób piszących o koszu w dziale w SF. Tyle że ja się nim podpisuję i biorę odpowiedzialność. Dlatego już np. przyznałem się, że przegapiliśmy na początku Michała Chylińskiego. Skoro już jedno wyjaśniłem, to przejdę do kolejnej sprawy.Przy doborze graczy, już na wstępie padło, aby wybierać Polaków, którzy przede wszystkim grają równo i dobrze, mają wkład w zwycięstwa (a nie tylko nabijają liczby czy odgrywają drugo- bądź trzecioplanową rolę), potrafi wziąć na siebie ciężar gry i co z tego wynika.Pisanie, że jestem bezkrytyczny wobec swoich ocen, co mi zarzucono, jest równie nieobiektywne jak - ponoć - ranking. Skąd niby osoba, która pisze taki komentarz, wie, czy jestem obiektywny? Zaraz pewnie przeczytam, że "to widać w wypowiedziach etc.". Dla mnie nawet lepiej, jeśli wypowie się więcej osób. Bo być może faktycznie kogoś przeceniłem.Inna sprawa, że nie urodził się jeszcze taki, który by wszystkim dogodził. A spoglądając na wpisy z poprzednich rankingów, to zazwyczaj oburzeni są kibice jakiejś drużyny, którzy bardzo często ją przechwalają.Niemniej jednak nie widzę podstaw, aby np. Michalak był wyżej niż Matczak. Z tego względu, że ten drugi miał wielki wkład w to, że Asseco miało świetny początek sezonu. Teraz gra gorzej, więc notuje spadek. Jeśli Michalak będzie grał dobrze, lepiej od niego, to z pewnością niebawem go przeskoczy. Biorę jednak pod uwagę wszystkie osiem meczów i jeden kapitalny występ to w tej chwili zdecydowanie za mało. Zresztą widać to po poniższym komentarzu osoby, która najwyraźniej kompletnie nie ma pojęcia o występach Chylińskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
thebigone

Aha. No to jeszcze raz poproszę o kryteria rankingu, bo nadal ich nie znamy jako czytelnicy SF a to poprzez zwyczajny szacunek nam się należy. Szacunek dla ludzi, od których zależy Twoje być albo nie być na tym portalu. Postaraj się więc bardziej redaktorze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.