Wątek dotyczący artykułu

Klaudia Szmaj wywołuje negatywne emocje? "Moja osoba często wzbudza zazdrość? Nienawiść?"

Życie pierwszej kobiety w polskim żużlu nie jest usłane różami. Klaudia Szmaj w rozmowie z naszym portalem przyznała, że ma wrażenie, iż jej osoba często wzbudza nienawiść oraz zazdrość.

przeczytaj cały artykuł

netoperek

Nie mogę wypowiadać się za innych ale u mnie Klaudia wywołuje mieszankę podziwu ze strachem o jej zdrowie. Fajnie, że realizuje swoja pasję szczególnie ze jest to pasja dość egzotyczna jak na dziewczynę ale rywalizację z mężczyznami uważam niezmiennie za pomysł zbyt karkołomny. Klaudia miała być także przykładem dobrego marketingu Falubazu. Niestety bardzo często staje się obiektem kpin i docinków różnych kibiców jako ironiczny przykład potęgi i magii klubu. To było do przewidzenia i trudne do uniknięcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mam to w ...

"""Klaudia miała być także przykładem dobrego marketingu Falubazu. Niestety bardzo często staje się obiektem kpin i docinków różnych kibiców """... CI CO SĄ ZŁOŚLIWI CHOCIAŻBY TU NA PORTALU ZŁOŚLIWI SĄ ALE TU I TYLKO TU czytaj w necie bohaterowie klawiatury Prawda jest taka że sami niewiele prezentują sobą i stać ich tylko na durne klepanie i docinki Przykre ale prawdziwe!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

..dobry marketing ? Zgoda , dobry był wtedy kiedy większość z nas uwierzyła że Klaudia osiągnie poziom który pozwoli jej wywalczyć miejsce w składzie drużyny . Dziś kiedy większość z nas widziała jej "popisy" na torze , dobry marketing przerodził się w cyrk w którym można obejrzeć babę z brodą . Numer marketingowy z tą sympatyczną dziewczyną już się wypalił !

| Odpowiedz
blokuj
mam to w ...

"większość z nas uwierzyła" Hmm może jestem inny ale ja prywatnie nigdy nawet nie pomyślałem że będzie z niej Mistrz Świata Ba tak szczerze cały czas podchodzę do niej z jajem(maskotka) Nie jestem wcale rozczarowany jej osiągnięciami i wpadkami Owszem gdyby tak udało jej sie zamienić miejscami z Np. Adasiem Strzelcem To gęba:) moja ucha-chana by była od ucha do ucha i w takich kategoriach ją odbieram Pewne fakty są oczywiste a nabijać się z jej umiejętności??? niby czemu jest młodziutka za rok będzie lepiej:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Netto

Ja też nie bardzo w to wierzyłem ale dziewczyna dotarła bardzo daleko , musiała pokonać wiele drzwi zamkniętych dla kobiet . Za to wielki respekt . Co do umiejętności ,trenuje i siłą rzeczy będzie lepsza ale czy to będzie to.... ? Tak czy inaczej , ja tą dziewczynę szanuję za odwagę i wytrwałość .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
mam to w ...

Zgoda :)Ambitna ma swoje PLANY marzenia kto ich mając lat naście niema??? A reszta to chora otoczka która ja osaczyła toż czy temu ona winna??? Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
slaw Byd-Zielona.

Wybacz Zetka;))) ale jezeli ktos myslal ,ze Klaudia osiagnie taki poziom sportowy w tej cholernie wyczerpujacej fizycznie dyscyplinie sportowej, zeby konkurowac o miejsce w skladzie z facetami to wedlog mnie nie ma pojecia o zuzlzu.Klaudia byla i jest doskonala ,fajna,ladna maskotka Falubazu i tyle ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Netto

Witaj ,właśnie o to toczę bój . Ona nic więcej nie może już w żużlu osiągnąć i ja to rozumiem i szanuję. Ale na Boga , niech nikt nam nie wciska że jej celem jest start w lidze , nawet Ona sama o tym mówi . Marketing ,marketingiem ale wszystko ma swoje granice .

| Odpowiedz
blokuj
Czarna Wdowa

Mój miły poeto, nie zmusisz mnie do pisania po angielsku:) Pomimo ze wlazłam pomiędzy wrony, nie będę krakała jak one :)...Już nic nie napiszę o sobie :P

| Odpowiedz
blokuj
Stan Gw

Tylko w ilu zawodach i do tego z mężczyznami Klaudia pojechała. Wystartowała w podrzędnych zawodach juniorskich jadąc pół okrążenia za tymi adeptami sportu żużlowego. Przypominam w jednym wypadku, bo jaka"biedaczyna" wywrócił się, czy zgasł mu motor i Klaudia uzyskała punkt. Klaudia nie reprezentuje żużla a jest celem marketingowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.