Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Manchester United w coraz lepszej formie, niemiłosierne męki Liverpoolu

Manchester United nie dał szans Hull City i odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Trzy punkty zainkasował też Liverpool, ale jego sukces rodził się w wielkich bólach.

przeczytaj cały artykuł

MATUCH

To był mecz na który czekałem!!!! Klepa, nie dopuszczenie rywala do akcji. Profesor Fellaini zero strat w całym meczu, po prostu magia. Świetny mecz Rooneya jak zwykle z resztą. No i ten Pan którego trzeba pochwalić, Robin van Persie. Wierzyłem w niego że jest wstanie grać na najwyższym poziomie. Kapitalny gol i świetny mecz zarazem. Herrera dał świetną zmianę nie było widac straty Di Marii kompletnie. Obrona na 5 zagrała. W Wtorek ciężki mecz z Stoke, fajnie było by zdobyć w nim jakieś punkty. Fajnie ze wygrał Liverpool, mimo kiepskiego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Szkoda, że przez oficjalne konto United na Facebooku został nominowany do piłkarza meczu. Po za tym jak meczu nie oglądałeś to się nie wypowiadaj bo mnie wpieniasz. Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Podałem tylko newsa z ze stronki. Ja oceniam jego wystep jako całkiem dobry, ale jak widzę, ciężko ci zrozumieć mój post

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Luka5z

To oznacza tylko że United zagrało bardzo dobry mecz :) Ogólnie bardzo fajnie się oglądało grę Manchesteru. Szkoda że Falcao nie trafił na 4:0.

| Odpowiedz
blokuj
Norb1

Oglądałem to spotkanie i afromen zagrał kolejny z rzędu bardzo dobry mecz. TEn sezon ma świetny i oby tak dalej. Przykład jak zmiana trenera może wpłynąć na piłkarza.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nigdzie nie napisałem, że zagrał źle, przeciwnie, był to występ na plus. Tylko jeden z portali ocenił jego występ jako najsłabszy w United

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.