Wątek dotyczący artykułu

Niedzielny quiz żużlowy (48)

Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Quiz żużlowy pojawia się na SportoweFakty.pl co tydzień w niedzielę.

przeczytaj cały artykuł

półkownik

10 ,10 ,7 to już coś znaczy i wcale nie trzeba czytać sportowych faktów wystarczy się tym interesować a nie siedzieć przed kompem i być kibicem sukcesu bo żal na bilecik. A tak wogóle to w Lesznie paka się szykuje reszta tak samo nie próżnuje pzdr dla wszystkich kibiców szlaki od kocura zdrówka .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan wszystkich pamow

Ja kupuje bileciki ale 99% odpowiedzi na stadionie nie znajdę. Nie jestem fanatykiem tylko kibicem. Jak to prawda to gratuluję wiedzy jak nie to współczuję.Dlaczego zawsze najlepiej odpowiadają ludzie,którzy na forach się nie udzielają i dlaczego jest Was taka garstka? Oj nie ładnie się chwalić. Ja mam 11/10, 11/10,11/10. Ostatnio jakiś leszcz zapytał mnie jak to możliwe,że on ma tylko 10/10, a ja 11...litości...Nie podważam Twojego wyniku ani nie kwestionuję znajomości tematu ale ciapki mające w rodzinie Googla mnie denerwują. Pozdro dla kumatych i szacun.Głąby do wora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.