Wątek dotyczący artykułu

Małopolska bitwa o Artura Czaję

Wychowanek Włókniarza Częstochowa porozumiał się z włodarzami Lwów i będzie kontynuował żużlową karierę. Czaja wyboru nowego pracodawcy dokona w najbliższych dniach.

przeczytaj cały artykuł

Rasowy Rzeszowiak

Mogę wam podać, kto będzie jechał w Rzeszowie:
1.Larsen
2.P.Ljung
3.G.Hancock/P.Kildemand
4.G.Walasek
5.M.Kuciapa/Ł.Sówka/T.Gollob
6.A.Czaja
7.K.Rempała

Wygląda na to że nijaki Fugiel z Rzeszowa, którego osobiście nie lubiłem i uważałem za pozera nie wiele się pomylił.Pisał o dwóch armatach seniorskich i jednym juniorskim.G.Hancoock,P.Kildemand,G.Walasek,T.Gollob to nie armaty?Wystarczy,że dwóch będzie i nie będzie źle.A Czaja będzie jednym z najlepszych juniorów w przyszłym roku.Ten Fugiel czy jak mu tam pisał, że Rzeszów będzie w ekstralidze, więc nie wiem czy skasował konto czy jak, bo wychodzi że się jednak nie mylił.Wiecie co z nim?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jak Feniks z popiołu

Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...marzenia ściętej głowy... eh eh eh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skit

Hamcock Walasek Larsen Ljung/Kildemand i ktoś jeszcze tak albo Sówka/kuciapa/zemgota na juniorce Czaja i rempala

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Steve Rondel

Ten Fugiel czy jak mu tam pisał, że Rzeszów będzie w ekstralidze, więc nie wiem czy skasował konto czy jak, bo wychodzi że się jednak nie mylił.Wiecie co z nim?

Ja wiem!
Po głupotach które wypisywał zwinął się stąd bo już wszyscy kładli się ze śmiechu czytając jego wypociny.
Ale teraz widząc że Rzeszów jednak pojedzie wrócił i nieśmiało wychyla nos pod nowym nickiem - zdaje się RASOWY RZESZOWIAK czy jak mu tam... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ginger PGE

Sebastian, moze ty wiesz co sie u nas dzieje, niby złozylismy dokumenty na ekstralige, a nie złozylismy. Niby gadamy z zawodnikami a nie gadamy- co jest grane?

| Odpowiedz
blokuj
majk93

Dlaczego Ty nie rozumiesz tego, że nie wszystko jest podawane do opinii publicznej, że Prezes nie chce paplać na lewo i prawo jak to robiła Marta! Spokojnie jest dobrze :D

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

To niech nie udziela wywiadu zamiast strugac wariata i wszystko dementowac- rozmawiamy z zawodnikami- nie, złozylismy papiery- nic takiego nie miało miejsca0 prosze cie0 jak ma tak komentowac głupio to niech wogóle wywiadów nie udziela. BYŁBY SPONSOR I BUDZET TO CO 2 DNI BY DECYZJI NIE PRZEKŁADAŁ

| Odpowiedz
blokuj
majk93

A tu się z Tobą nie zgodzę, dementowanie wcale nie oznacza, że dana sytuacja nie miała miejsca. Skoro zawodnicy mówią, że z klubem rozmawiali, to chyba coś jest na rzeczy!

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa

Czy Rasowy Rzeszowiak czy jak mu tam, to aby nie Fugiel z Rzeszowa czy jak mu tam... ?:). Ps. Wiecie, wiecie :)... w towarzystwie dobrze znanego sobie mecenasa !:), podpisuje właśnie kontrakty... z Maćkiem, Dawidem i tym podobnymi petardami !:).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.