Wątek dotyczący artykułu

Brak zainteresowania Timo Lahtim. "Na chwilę obecną nie mam żadnych ofert"

W minionym sezonie Timo Lahti był jednym z czołowych zawodników MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii. Póki co nie jest wyjaśniona jego przynależność klubowa na następny rok.

przeczytaj cały artykuł


manak

Większość komentarzy niestosownych i obraźliwych. Pytanie w tym momencie należy zadać jedno - czy kluby w których startował na bieżąco realizowały wypłatę wynagrodzeń. Jak życie pokazuje z tym wywiązaniem się ze swoich obowiązków kluby mają ogromne problemy, ale aby wymagać należy samemu być bez skazy. Klubom łatwiej jest karać zawodników i ich napiętnować niż dotrzymywać warunków umowy kontraktowej. Kończy się czas dla nieuczciwych klubów i tu działaniom ZG PZM należy przyklasnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomtom3

A skąd to wiesz, że Lahti umówił się z Ovią, że wpłaci drugą połowę kary? Ovia nie skorzystała z usług Lahtiego w rewanżowym meczu z Wandą, ponieważ wypadł blado w Krakowie. Gdyby Lahti w Krakowie zrobił tyle co Dryml na pewno nasz klub pozostałą część kary za Fina by też zapłacił a sam Lahti pojechałby w meczu finałowym w Ostrowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.