Wątek dotyczący artykułu

Marcin Gortat nadal w kapitalnej formie! Wizards pokonali Lakers

Marcin Gortat nadal jest w rewelacyjnej dyspozycji! Polak zdobył 21 punktów i miał 11 zbiórek, walnie przyczyniając się do wygranej Czarodziei nad Los Angeles Lakers 111:95.

przeczytaj cały artykuł

OKC

O SAS nigdy nic nie pisza az do play-off. Taka juz tradycja ;) Mnie zastanawia kiedy odpala mlodzi, mial to byc najlepszy draft od 2003 a nie zanosi sie wcale, ale czasu jeszcze sporo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

No właśnie też się wczoraj nad tym draftem zastanawiałem... Parker i Wiggins mają sporo czasu na grę i wolną rękę od trenerów, a mimo to wypadają bardzo średnio. O reszcie "zdolnych" z pierwszej dziesiątki draftu liga zdaje się powoli zapominać. W tej sytuacji bardzo dobrze wypada Mirotić, który grając w poukładanej drużynie z aspiracjami ma najlepsze statystyki z debiutantów w przeliczeniu na czas spędzany na parkiecie. Ciekaw jestem jak to będzie dalej wyglądało, oczywiście pod warunkiem, że Nikola rozpląta własne odnóża, które tak bezceremonialnie związał mu w nocy Kemba Walker ;).

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OKC

Statystyki z 1 roku kariery:
Durant 20.3 pkt 4.4 zb. 2.4 ast. 43% z gry
LeBron 20.9 pkt 5.5 zb. 5.9 ast. 1.6 stl. 42% z gry
Blake 22.5 pkt 12.1 zb. 3.8 ast. 51% z gry )
Melo 21.0 pkt 6.1 zb. 2.8 ast. 1.2 stl. 43% z gry

No może za wcześnie do NBA trafiają bo wiem ze jeszcze daleko do końca sezonu ale narazie kiepsko to wygląda. A o Drafcie sie naczytalem ze mega mocny.

| Odpowiedz
blokuj
jaet

A gdzie on się tak doświadczył i ułożył, bo chyba coś przegapiłem? Masz na myśli grę w Realu Madryt? Dla Europejczyka przeskok do NBA, jest identyczną przepaścią jak dla gracza akademickiego. Jedyną przewagą Nikoli jest wiek, ale za to dużo gorzej wygląda fizycznie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.