Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak: Kasprzak to sportowiec od zadań specjalnych

Krzysztof Kasprzak ma za sobą bardzo udany sezon. - Przed sezonem nie widziałem go nie tylko na podium Grand Prix, ale nawet w ósemce - przyznał Marek Cieślak.

przeczytaj cały artykuł

Stercel

Przed sezonem nie widziałem go nie tylko na podium, ale nawet w ósemce, powiedział Cieślak. To mówi trener reprezentacji wstydź się człowieku. Bo to oznacza ze nie masz rozeznania jaka siłą dysponujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Bo Cieślak to stan umysłu. Pokazał ile znaczy dla niego kadra. Zresztą przypomnij sobie co mówił o awansie Gały, dla mnie po tym jest zerem.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Z naszego juniora a swojego podopiecznego reprezentanta, tez piał z zachwytu kiedy Bartek doznał kontuzji, przed finałowym meczem z Tarnowem w 2012r

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
CT

Śmiało można już określić jaką kadrę na DPŚ powoła. Wystarczy poszukać seniorów polskich z Ostrovii i wszystko jasne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Stercel

Gdzie ja twierdzę że jemu nie kibicował?. pomiędzy kibicowaniem a znajomością wartości zawodnika jest wielka różnica. A to są dwa odmienne tematy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Damian Leszno

sport jest przewrotny a i w żużlu to sie często zdarza. Moze nie Kasprzak bo On systematycznie z roku na rok sie poprawiał lecz nigdy nie mógł wskoczyć do ścisłej światowej czołówki.... Tai, NKI to sa dobre przykłady tego ze cieżko jest mowić o znajomosci wartości sportowej danego zawodnika.

| Odpowiedz
blokuj
15X ZŁOTO

Głupoty piszesz.Cieślak przynajmniej jest szczery i nie robi z siebie ojca sukcesu KK.Mam pytanie ilu widziało KK na podium no ilu?Ja kiedyś napisałem ,że wcześniej KK zostanie IMŚ niż Hampel to mnie wyśmiano na tym forum i uznano za wariata.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Między innymi nie widział go Cieślak.To oznacza ze nie znal jego mozliwości. I gdyby jego start był zależny od nominacji Cieślaka, to srebra dla Polski by nie było. Jako ze Cieślak nie widział go nawet w ósemce, czyli by go nie nominował. Ekspert od brania pieniędzy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.