Wątek dotyczący artykułu

Duma Katalonii na kolanach! - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - FC Barcelona

Orlen Wisła Płock pisze historię! Nafciarze po fantastycznym spotkaniu ograli na własnym parkiecie FC Barcelonę. Dumy Katalonii w tym sezonie nie pokonał jeszcze nikt.

przeczytaj cały artykuł

Narsis

Uwielbiam Barcelonę, lecz w tym meczu z całego serca kibicowałem Wiśle. Wytłumaczy mi ktoś jednak po co było to "Puta Barca"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Narsis

Nie wiem w jakim sensie aktorzyli bo nie widziałem meczu na żywo, ale tym dopingiem "Puta Barca" kibice Płocka potwierdzili swój niski poziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisełka

Wyhamuj kolego z tym forowaniem poziomów, bo prawda jest taka, że pomimo małej (acz głośnej) grupki i...ów która robi zły PR kibicom Wisły poziom kibiców Wisły jest bardzo wysoki, co potwierdzają niezależni obserwatorzy w postaci zawodników, trenerów, obserwatorów EHF i innych. Chociażby dzisiejsza wypowiedź Victora Tomasa. Co do przyśpiewki, zarzucili ją "wielcy kibice Realu" którzy chcą przenosić nawyki z nożnej. Było to żenujące i sam jako wielki sympatyk piłkarskiej Barcelony czułem się fatalnie. Niestety jest to kolejny taki wybryk grupki ch.ów w ostatnim czasie. Nie można jednak przez jej pryzmat oceniać całości kibiców. Co do dzisiejszego dnia, to chciałbym tutaj złożyć gratulacje na ręce kibiców z Kielc za świetny mecz Iskry i śmiało można powiedzieć wielkie osiągnięcie jakim jest drugi już komplet zwyciestw w grupie. Co do naszego meczu to dalej w to nie mogę uwierzyć. Oczywiście, że Barcelona nie zagrała dzisiaj tego co potrafi, bo umówmy się, ale z jej potencjałem zagranie meczu na 100% oznaczałoby zgromienie każdej drużyny na świecie kilkunastoma bramkami. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to sukces, który będę mógł opowiadać moim wnukom. Wspaniały dzień dla naszego handballa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
BycjakZaporoże

PO CO WY GRACIE JAK WY TAM Z KOZAMI SEKS UPRAWIACIE, KURCZAK BARCELONA, KOCHAC KIELCE KOCHAC! Jak slysze takie przyspiewki na meczu, to oczywistym jest, ze calosc traktuje jako jednosc i jesli nie chcesz/chcecie zeby ta jednosc wyrabiala wam taka opinie, to moze czas przemowic do rozsadku gimbazjalnej czesci waszych kibicow?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Wiślak

Niestety przytaczane teksty do których dodał bym jeszcze 'zero litości,połamcie tym k.. kości' podczas znoszenia z parkietu Tobiasa Reichmanna to dla mnie dno. Jest to dzieło grupki młodych gniewnych,która nas raczy swoim cebulactwem i zaściankowością. Gwarantuje,że ponad 5tys pozostałych Płocczan na hali bardzo się tego wstydzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Nafciarze1947

To powiedz mi kolego gdzie jest te ponad 5 tysięcy Płoczczan na meczach z Mielcami i tego typu drużynami ? Czemu wszyscy mądrzy w internecie ale na meczu to nikt nie przyjdzie i nie powie w oczy co boli a tym bardziej nikt nie weźmie się za doping bo gdyby nie ta grupka młodych w których nie jeden ma grubo po 30 :) To byście widzieli doping taki jak teraz jest w Kielcach. Piłka Ręczna Dla Kibiców !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.