Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gapiński trenuje już ze Stalą Gorzów przed sezonem 2015

Bardzo dobre informacje dla kibiców Stali Gorzów przekazał portalowi SportoweFakty.pl prezes klubu Ireneusz Maciej Zmora. Okazuje się, że cały zespół może już trenować na pełnych obrotach.

przeczytaj cały artykuł

Polish Speedway

Jeszcze jedno. Wydaje mi się, że zachowaliśmy niezmieniony skład, bo działacze już myślą o przyszłości. Trzymamy Świderskiego i Gapińskiego, bo już szykują miejsce dla Zmarzlika na seniorce. 2015 i 2016 przebolejemy jeszcze z przeciętnym drugim Polakiem, by w 2017 jechać takim składem:
9.Krzysztof Kasprzak
10.Linus Sundstroem
11.Niels Kristian Iversen
12.Matej Zagar
13.Bartek Zmarzlik
14.Marcel Studziński/Kamil Nowacki
15.Rafał Karczmarz
Według mnie Cyfer po osiągnięciu seniorki nie zostanie u nas, bo najpewniej czekałaby go rola rezerwowego, a jego ambicje będą sięgać wyżej. Wydaje mi się, że Adrian jako senior będzie albo jednym z liderów w I Lidze, albo będzie solidnym doparowym w którymś ze słabszych klubów Ekstraligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LUZ

Mam nadzieję, że mylisz się w sprawie Cyfera. Młody poukładany nie gwiazdorzy, pracowity i kto wie, co przyniesie przyszłość, przykładów mistrzów świata, którzy jako juniorzy nie odnosili spektakularnych sukcesów jest mnóstwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.