Wątek dotyczący posta na blogu

Syfowa Liga Mistrzów.

Qauthros

Grupa A                              | Punkty | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |3.Andre                                7                 1                 4            1 1.EneMene                          11                 3                2              1 4.Włókniarz Forever               3       (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Gratuluję koledze Kurs i życzę powodzenia w finale. Z przegraną ciężko się pogodzić, gdy stawką pół litra. Nawet nie wiecie jak to boli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Jesteś bliski zwycięstwa :) Będziesz miał raczej zdrowy skład i troszkę mnie rozniesiesz. Zawodnicy nawet ładnie mi grają, ale dziury nie załatają. Umknęła mi kontuzja tego dziadygi Ramseya.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

No to nie miałem szans :D I tak nie miałbym kim obydwu zastąpić, bo na ławce Reus. Gratuluje wygranej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.