Wątek dotyczący artykułu

Walka Mariusza Wacha odbędzie się!

Mimo zatrzymania przez policję Mariusz Wach zawalczy na piątkowej gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu. Jego rywalem będzie Travis Walker.

przeczytaj cały artykuł


viruzzet

Ale na to, ze ktoś im podłożył świnie to nikt nie wpadł? Bądź co bądź, to nie był zwykły patrol. Podjechały 3 radiowozy z wyszkolonymi psami. Więc zdecydowanie coś tu jest nie tak. Moim zdaniem ktoś ich próbował wrobić, tyle w tym temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
razorback

Zgadzam się. I zaskakuje mnie jakieś pospolite ruszenie na tym forum przeciwko Wachowi. Cała Polska stoi na łapówach, kumoterstwie, defraudacji, podkładaniu świń i nagle po tak podejrzanym incydencie wszyscy zapominają o tym, stają się czyści i robią pojazd po człowieku. To już nawet znienawidzona i ośmieszana polska policja nie doczekała się jakiejś krytyki. Komuś bardzo mocno zależy na ukształtowaniu negatywnej opinii wobec Wacha. Oj źle się dzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Reixen ZG

Te pospolite ruszenie szczególnie 3 pierwsze komentarze są wypisywane przez niedzielnych kibiców, którzy nie mając zielonego pojęcia o sprawie a najwięcej zawierają głosu. Najlepszą radą jest lekceważenie ich, albo obalanie ich mglistych teorii.
Sprawa jest podejrzana bo na rutynowe przeszukanie zjawiają się 2 patrole 2 dni przed walką Waszki? Konkurencja nie śpi, konkurencja czuwa. Pan prawnik wszystko widzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.