Wątek dotyczący artykułu

Były trener "Pudziana": On nie przeszedłby żadnych testów antydopingowych

Szef PLMMA Mirosław Okniński ostro skrytykował federację KSW, a także swojego byłego podopiecznego Mariusza Pudzianowskiego.

przeczytaj cały artykuł

az090

Powiem tak. Niech zajmie sie swoja organizacja bo to sa siki a nie powazna organizacja mma. KSW to najlepsza organizacja w Europie a tym co pisza ze nareszcie ktos przejrzal na oczy powiem jedno a wlasciwie sie zapytam. Dupa zabolala ? Kiedy ktos odnosi sukces w naszym kraju zazdrosci mu sie ze on ma lepiej ode mnie wiec go nienawidze. Mentalnosc Polakow. Mam nadzieje ze ludzie zmadrzeja i zaczna doceniac KSW. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kris_IV

Wynika z tego że KSW to nie najlepsza organizacja w Europie bo to cyrk. Jeśli (co zaznaczam) te słowa są prawdziwe to oznacza to, że KSW z Polsatem robią ludzi w balona. Co to za walka jeśli wychodzą naprzeciw siebie 2 nażarte koksem osły? Walczymy o to ile można zeżreć tego świństwa zanim siądzie pikawka? To im rywal nie potrzebny i klatka również. Wystarczy stolik i prochy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kris_IV

Wczoraj Lewandowski potwierdził że KSW nie robi badań dopingowych więc już teraz bez jeśli. Po prostu robią ludzi w balona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fan UL

Burneika, Pudzianowski i PudzianBand, Najman to są pseudo zawodnicy których ściąga się właśnie żeby robili cyrk. Zauważcie że Pudzian raz pojechał do USA, dostał łomot i z KSW się nie rusza. Żal mi tylko tych co wykupują ppv na te ustawione walki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mefiu

Ja pier... Polska to naprawdę kraj idiotów. ustawione walki? hahahaha kabaret normalnie masz kur.. dowody? Jak nie to siedz cichutko i nie racz normalnych fanow KSW takimi zenujacymi komentarzami. Takich gosci jak Burneika, Najman czy Pudzianowski sciaga sie do danej organizacji aby wypromowac ja bardziej i dotarla do wiekszej publiki, taki jest cel freak fightow. Pudzianowski tez mial spelniac i spelnia dalej taka role tyle ze to juz ulozony zawodnik ktory poswiecil sie temu sportowi. Dajesz tu chlopczyku przyklad walki przegranej przez Pudziana w USA. Tyle ze ...byla to 2! walka Mariusza w mma gdzie nie mial wogole kondycji ani pojecia o tym sporcie, a bil sie wtedy z bylym mistrzem UFC! dla ktorego byla to ok 30 walka i mial staz ok 15 letni w tym sporcie. Cyrk to wy macie ludzie chyba w domu. Nikt wam nie kaze wykupywac PPV ja i wielu moich znajomych bedzie to robic gdyz wiemy ze dzieki temu ta swietna organizacja KSW sie rozwija i bedzie promowac nasz kraj bo to cos pieknego ze mamy taka gale w Polsce. Co do Okninskiego i jego zenujacej wypowiedzi- to typowy ...i ...ktory chce zaznaczyc upadajaca juz jego osobe na nazwisku Mariusza. Niech prowadzi sobie te jego marne galki i nie pierd.. glupot na temat zawodnikow i gal KSW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.