Wątek dotyczący artykułu

Superliga: Vive i Wisła gromią, porażka Stali, hit dla Górnika (wyniki)

W sobotę piłkarze ręczni z PGNiG Superligi rozegrali ostatnią w tym roku kolejkę spotkań. W najciekawszym pojedynku Górnik Zabrze pokonał Azoty Puławy.

przeczytaj cały artykuł


kazek76

Sobut niczym się nie wyróżnił ale przy tak grających kolegach i mistrz świata by nie pomógł. Uważam że indywidualnie na pewno nie zagrał gorzej na tej pozycji od Glińskiego i przynajmniej nie tracił tylu piłek co Gliński. Z tym że korzyści dla drużyny z tego nie było bo brakowało Sobuta na bokach i nie było komu rzucać bramek. Tak naprawdę to nie ma kogo wyróżnić, Szpera miał 2 fajne akcje ale to był tylko przebłysk, bramka słabiutko.Brakuje i to bardzo takiego gracza z charyzmą jak Kostrzewa.Krieger ma też taką charyzmę ale po kontuzji niestety na razie nie jest to samo.
Wpływ na porażkę na pewno też miała ławka to znaczy jej brak.
Nie rozumiem tez trenera dlaczego w "sparingu" z Puławami cały mecz na środku grał Obiała skoro nie miał go zamiaru wpuszczać z Kwidzynem. Przecież mógł pograć Sobut kilkanaście minut żeby zgrać się przed meczem z Kwidzynem. Co do aspektów pozasportowych to doping całkiem niezły był tylko szkoda że nie poszło to w parze z wynikiem i obecnością sponsorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
milin

Kazek myślałem, że będziemy mieli choć jedną korzyść z tej porażki, taką że znikniesz z tego forum ze wstydu przynajmniej na jakiś czas. Ale ty jesteś tak przywiązany do durnot, które wypisujesz, że oczywiście nie odpuścisz. Sobut wyróżnił się tym, że się nie sprawdził na środku, co dla wielu po wcześniejszych próbach w mniejszym wymiarze czasowym było oczywiste. On nie był i nie jest kreatorem gry, on musi być obsłużony. Zero dograń do skrzydeł w pierwszej połowie, a w drugiej zero do koła, gdzie w pierwszej mieliśmy z tego korzyści w postaci karnych. Uporczywie grana jedna zagrywka na rzut Adamuszka, który nie miał pomysłu na Kiepulskiego. Ty myślisz "inaczej" przez co nie rozróżniasz skutku od przyczyny. Obiała nie zagrał, bo nic w środę nie pokazał, co trener powiedział na konferencji po meczu. To dziś była twoja "katastrofa". Reasumując proponuję Ci zmienić zainteresowania, może się sprawdzisz w pływaniu synchronicznym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
milin

"Co do Glińskiego na rozegraniu to zdania nie zmieniłem, uważam że to jest katastrofa i że Sobut na tej pozycji byłby co najmniej kilka razy lepszy" - to cytat z Twojego komentarza sprzed 4 tygodni, a dziś było już tylko: "Uważam że indywidualnie na pewno nie zagrał gorzej na tej pozycji od Glińskiego". Nie zagrał gorzej, czyli tak samo? To gdzie tu logika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.