Wątek dotyczący artykułu

Superliga: Vive i Wisła gromią, porażka Stali, hit dla Górnika (wyniki)

W sobotę piłkarze ręczni z PGNiG Superligi rozegrali ostatnią w tym roku kolejkę spotkań. W najciekawszym pojedynku Górnik Zabrze pokonał Azoty Puławy.

przeczytaj cały artykuł


ququ

Drogi Zarządzie SPR Chrobrego Głogów oraz Kibice. Piłka ręczna w naszym mieście umiera, sami chyba to widzicie. Drużyna z sezonu na sezon jest słabsza. Kibiców co raz mniej. Kiedyś zawodnicy opowiadali w wywiadach ,że w Głogowie jest '' gorąca atmosfera'' na trybunach, że ciężko się tutaj gra. A teraz ? Ilu dzisiaj było kibiców ? 600 ? Może mniej ? Kibiców nudzi już ten marazm, a może i też martwi. Zamiast walki o miejsca 3-4 , jest walka o wejście do play-off. Dzisiejszy mecz i niektóre sytuacje to tragedia. Naprawdę zawodnicy nie potrafią sobie poradzić z Bruną, Walczakiem i Krupą ? W tym meczu tylko oni grali. Konitz większość meczu przesiedział na ławce albo był nieobecny na boisku.
Mamy najdroższe bilety w całej lidze. Nie zależy wam na frekwencji? Na powrocie tej starej atmosfery ,gdzie cała hala dopingowała ? Obniżcie ceny biletów, róbcie konkursy, odwiedzajcie szkoły, zakłady pracy, rozdajcie trochę biletów. Przejść się miastem i zobaczyć plakat o meczu to cud. Marketing leży. Chwała za to ,że strona Chrobrego jakoś działa na dobrym poziomie, są robione video, ale moim zdaniem to za mało. Obudźcie się ,bo niedługo piłka ręczna w Głogowie przestanie istnieć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.