Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Drozd grozi końcem żużla w Opolu

Kilka dni temu wiceprezydent Opola zapowiedział zmiany w przyznawaniu dotacji klubom sportowym. Według niego miasto powinno postawić na trzy kluby.

przeczytaj cały artykuł


RN Opole

Arogancja włodarzy naszego miasta jest odrażająca. Pan Kowalski ustalił sobie priorytety rozdawania PUBLICZNYCH pieniędzy tak, jakby to były jego prywatne. Nie zasięga opinii podatników, których to pieniądze będzie rozdawał według swoich wymyślonych zasad. Panie Kowalski już można postawić zarzut, że faworyzuje Pan Gwardię, Orlika i Odrę, gdyż nie zasięga Pan opinii społecznej. A może mieszkańcy Opola chcą łożyć na klub bez, Pana zdaniem „pewnego poziomu organizacyjnego”. Panie Kowalski to mieszkańcy Opola a nie ratusz jest sponsorem sportu w mieście i to MY a nie Pan ma decydować gdzie mają iść NASZE a nie Pana pieniądze. Póki co, to Kolejarz przyciągał największą rzeszę PODATNIKÓW KIBICÓW i każdy kto to lekceważy, lekceważy wyborców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ryback

Przypomne Ci co powiedział Wiśniewski. "Zainwestujemy w trzy kluby,które reprezentują odpowiedni poziom,są dobrze poukładane organizacyjnie,potrafią pozyskiwać sponsorów".Jednym słowem-dostaną te kluby,które potrafią poradzić sobie same.Teraz porównaj to do szamba drozdowego.To tak,jakbyś zatrudnił u siebie pracownika,który robi po najmniejszej linii oporu,średnio go wszystko interesuje,wydajnościowo odstaje a w dodatku notorycznie jest na urlopie,bądź L4.Czy dałbyś takiemu człowiekowi premię?Ani grosza dla drozda!Won z nim niszczyć ping-pong,który jest pasją tego nieroba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RN Opole

W moim poście chcę pokazać w jaki sposób Ratusz rządzi się NASZYMI a nie swoimi pieniędzmi. Póki co, mamy w Polsce demokrację i to większość a nie Wiśniewski czy Kowalski ma rację. Nie ma uchwały Rady Miasta ani żadnej konsultacji społecznej dotyczącej podziału NASZYCH pieniędzy na sport w mieście. Jest to ewidentne lekceważenie podatników. Zgadzam się z Tobą co do Drozda i jego indolencji w prowadzeniu klubu ale mimo wszystko chcę mieć wpływ na rozdawanie moich pieniędzy. Niestety, poprzez arogancję Wiśniewskiego i Kowalskiego jestem tego prawa pozbawiony i czuję się z tym źle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Atomic

Tu się zgadzam. Choć to akurat działa w obie strony, gdyby np. ludzie mogli głosować to może Wasz klub dostałby więcej, ale np. w Rybniku czy Grudziądzu (gdzie wsparcie miasta jest ogromne) mogliby dostać znacznie mniej niż teraz. Zależy, kto rządzi i jakie ma nastawienie do tego sportu. W dobie tak rozwiniętej informatyzacji powinna być np. sonda na stronie Urzędu Miasta, po zalogowaniu (aby oddać jeden głos), wchodzisz, głosujesz i mają tak procentowo rozdzielić środki i nie robić łaski. Wtedy też rzeczywiście byłoby widać popularność poszczególnych klubów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.