Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Larsen i Lampart w PGE Stali

Kenni Larsen przez kolejny sezon będzie startował w zespole z Rzeszowa. Nowy nabytek PGE Stali stanowi natomiast Dawid Lampart.

przeczytaj cały artykuł

gacek

Aż się nie chce czytac tych grudziądzkich postow ,i kto tu wypomina nieralne pieniądze? kibic drużyny ktora, by awansowac musiała na kolanach prosic o łaske Stępniewskiego i Szymanskiego,kibic drużyny ktora w swoich ambicjach popisuje wirtualne kontrakty nie mające pokrycia ,naginając budżet..kibic ktory za zarządem powtarza ,a jakos to bedzie..żenada ..waracając do tematu ,to Lampart po dobrym sezonie w 1 lidze zdecydował się na ekstralige ..sezon zweryfikuje jego ambicje i chłopak bedzie miał pogląd, czy ta najwyższa klasa rozgrywkowa to nie za wysokie progi dla niego..jednak jeżeli faktycznie dojdzie tam Hancock i Kildemand,to chyba nie bedzie tak zle...skład na papierze ciut lepszy od Wrocławia i Tarnowa ,gorszy od Grudziądza ,ale tak samo wydawało mi się w zeszłym sezonie ,a mimo to wygrali 1 lige

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKM FOREWER

Te Gacek,a twoja Pilonia ile ma jeszcze kredytu
A czy nie poto były u was SGP I DPŚ aby was na prostą wyprowadzić.
Widze że z Ciebie kibic na internecie,a żeby klub nie mniał długu udzielaj się na stadionie bo świeci pustkami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stan Gw

Tak nie pisz o kredycie innych. Bo Wy dopiero zaczynacie go brać. Tylko nie wiadomo, czy na taki klub, poręczyciel się znajdzie. Marta będzie omijać Was z daleka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stan Gw

Nie liczyłem, że kibic Grudziądza wypowiada się w imieniu kibiców rzeszowskich, że nie chce Marty powołując się na dziękczynność Boga. Liczyłem, że to wielki kibic tej drużyny. Nie wszystkie awatary mówią prawdę o przynależności klubowej kibica.

| Odpowiedz
blokuj
GKM FOREWER

Ja nic nie mam do kibiców Rzeszowskich,a moj avatar jest jak najbardziej przypisany do mojego Gkmu.Pozdrawiam i powodzenia w obronie tytułu Mistrza Polski.

| Odpowiedz
blokuj
GKM FOREWER

Co ty taki złośliwy jesteś skąd się tacy ludzie biorą?Mam nadzieje że nie masz dzieci bo szkoda by ich było.
Czy ty zamiast grzechotki miałeś może granat do zabawy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GKM FOREWER

Można pisać bez chamstwa i nie określiłem których kibiców,ale co tam pogadam z kibicami co rozumieją to co inni piszą np.z twoim ziomalem fifijabol narka

| Odpowiedz
blokuj
GKM FOREWER

Byłem przeciwnikiem Golloba w Grudziądzu i otwarcie o tym pisałem,a ty taki oczytany jesteś i nie wiesz o tym.I wcale cicho nie siedziałem.

| Odpowiedz
blokuj
GKM FOREWER

Czy ja pisałem że jestem za Gollobem .PROSZE CIĘ ZABLOKUJ MNIE ABYŚ NIE MÓGŁ PISAĆ DO MNIE ,A I JA DO CIEBIE BŁAGAM ZRÓB TO JA JUŻ NIE POTRAFIE CI POMÓC.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

ja widze i to bardzo dobrze, powiem ci wiecej tych u ktorych to widze z Rzeszowa mam ich zablokowanych a ty ilu napinaczy z grudziadza masz zablokowanych? podpowiem.......zero

| Odpowiedz
blokuj
GKM FOREWER

Bo ja nikogo nie blokuje.Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć.Wystarczy że napinaczom nie odpisuje,ale blokować i to ziomali nie mój styl.Twoje sanki mam nadzieje że Ci wybaczą.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

mi nikt nic nei musi wybaczac, chlopcze moim zyciem nei jest forum, nie ufam tu nikomu, bo to tylko litery na ekranie, a ty widze ze czujesz sie jak u siebie

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Hansa mi żal ,to jest strzał w stope jaki zafundował nam Gramza z Polkowskim...polubiłem tego zawodnika ,ale wobec zakontraktowania przez Rzeszow Ljunga transfer Andersena to raczej kaczka dzienikarska..jak wyląduje gdzies u konkurencji np. w Gnieznie to zapewne napsuje Polonii sporo krwi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gacek

Chyba plany Polkowskiego i Gramzy są inne ..zafundują Polonii i nam kolejne wynalazki...a po sezonie bezradnie rozłożą rece

| Odpowiedz
blokuj
-kibic-

buhahahha a niepamietas jak polonia przed laty wielkim szwindelm zostale w najwyzszej klasie pomimo ze powinna spasc? juz niepamietam dokladnie o co chodzilo ale byl taki przekret zaprzeczysz? niebyly to czasy "budlexu"?takze ich wejscie przy tamtym przekreciw to male pikus,mieliscie ogromne zadluzenie ktore przez znajmosci wam anulowano i zaczeliscie nowy sezon bez spadku jako nowy klub cos tak chyba bylo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
gacek

Dobrze ,że napisałes ,że nie wiesz o co chodziło, bo już myslałem ,że piszesz złosliwie .?..jednak to jedno zdanie przesądziło o Twojej motywacji..poprostu słyszałes gdzies dzwon ,tylko nie wiesz w jakim kosciele bije

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.