Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów żądny zemsty i godnego pożegnania

Z nadzieją na zajęcie 5 miejsca w grupie przystąpią do starcia z Armani Mediolan mistrzowie Polski. PGE Turów chce zwycięstwa z jeszcze jednego powodu - jest żądny zemsty za porażkę we Włoszech.

przeczytaj cały artykuł


wąż

Niesety nie ma co sie oszukiwać i spekulować do ktorej grupy trafi turów, bo wszyscy wiemy jak to sie dzisiaj skończy!Po szumnych zapowiedziach trenera po pierwszym meczu odrazu padło stwierdzenie o godnym repezentowaniu kraju zaledwie po jednym meczu.....Trzeba mieć niezły tupet aby tak twierdzić.Niestety zawodnicy i trenerzy z PGE zawsze mieli manie wielkości i dokonywali rzeczy niemożliwych na arenach ligowych jak i miedzynarodowych:)))))))))W wywiadzie dla TVP SPORT Dylu żalił sie jaka to mają silna grupę!!!A czego on się spodziewał?? w końcu to Euroliga i najlepsze drużyny Europy.Każda grupa dla was to grupa śmierci.Bawi mnie też opinia wielu ekspertów koszykarskich co do godnego reprezentowania kraju!Zazwyczaj są to te same osoby od zawsze obrcające sie w kręgach zgorzleckich:))))))))))) Przypomne ekpretom wyznacznikiem dobrego wystepu w Eurolidze sa wygrane a nie nawiązanie przez chwilę walki a na koniec kończy się jak zwykle!:))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.