Wątek dotyczący artykułu

David Bellego zostanie wypożyczony? Zawodnik czeka na propozycje

David Bellego posiada ważną umowę z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią. Niewykluczone jednak, że zawodnik zostanie wypożyczony. Francuz podkreśla bowiem, iż wolałby jeździć w drugiej lidze.

przeczytaj cały artykuł

chris66

Przede wszystkim sponsor jest z Częstochowy...
Firma Dreier to wieloletni sponsor Holty i Włókniarza...
Teraz działa w Ostrowie z wiadomych powodów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafi CKMW

A po co nam Bellego,do czego,kompletnie nie pasuje do Wlokniarza.Po za tym jechal w Ostrovii i jak nic nie mam do klubu z Ostrowa,to po co nam odpadki od Cieslaka?Budujmy cos wlasnego,bez ludzi ktorzy nas olali w potrzebie.Teraz beda sie litowac nad biednym Wlokniarzem i podsylac nam z laski zawodnikow?Co Ty,olac to i budujmy klub od podstaw bez zadnych ukladow.Cieslak bierze obiecujacego Angola i podsyla nam jakiegos goscia ktory mu do skladu nie pasuje?Wlokniarz nie zasluzyl sobie na laske ludzi ,ktorzy maja go gleboko...No chyba ze pieniadze sie pojawia.Ale jak dla mnie,po Ulamku,Cieslak jest drugim ktorego nie chcialbym juz widziec w ekipie Wlokniarza.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan85

A ja bym go wziął.Nie dlatego,że go nam ktoś podsyła,ale dla kolorytu.Sir Świącik mówił,że poszukają jakiegoś młodego walczaka z zagranicy,który mógłby się trochę wybić i być (pewnie tylko w jakimś stopniu...) drugim Joe czy Markiem.I ten gość w miare mi do tej wizji pasuje.Pozna tor i myśle,że bedzie ok.Poza tym na pewno super drogi nie jest.A jazda samymi naszymi to chyba jednak nie te czasy (NIESTETY!).W Czewie jest za duży potencjał (chodzi o NAS kibiców),aby wozić się pare sezonów w 2iej lidze.Ok, spokojnie, bez napinki i za rozsądne pieniążki,ale jednak trza walczyć o jakieś cele.A ciężko mi uwierzyć w to,że sami wychowankowie (w większości bez jakiegokolwiek objeżdżenia) dadzą rade... Także dla mnie optymalnie na teraz byłoby NP. tak:
1. Staszewski (znamy go i lubimy-na teraz typowy solidny 2-ligowiec)
2. Portas
3. Malczewski
4. Miturski
5. Bellego
6. Polis
7. Naj z początkujących naszych młodzików
Reasumując: 5iu swojaków (wybijający się Malczewski, Miturski, Polis oraz Portas i młodzik do objeżdzenia) plus doświadczony ligowiec Staszewski i na koniec wspomniany Francuz. Jak dla mnie to przykładowo na chwilę obecną ciekawe zestawienie, które o coś w realiach 2-ligowych powalczy, my kibice bedzęmy mieli na co chodzić,a i budżet ...wyjątkowo powienien wytrzymać;) Pozdro:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.