Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Emil Sajfutdinow i Thomas H. Jonasson w Unii Leszno!

Leszczyńska Unia zaprezentowała w piątek swój skład na rozgrywki w sezonie 2015. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, zawodnikami Byków zostali Thomas H. Jonasson i Emil Sajfutdinow.

przeczytaj cały artykuł

Goldi-GKS

w Vetlandzie jeździł z Hampelem, Taiem, Emilem, Zmarzlikiem, Madsenem i bardzo często lądował w 15 biegu. Teraz znów trafia do mocnej ekipy, zobaczymy jak sobie poradzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TylkoLeszno

Wybacz zapomniałem dodać mniej znany w Polsce , a tak już mam prawo napisać , zapytaj się przeciętego kibica czy zna Golloba , Hampela , Kołodzieja , to są znani Polscy zawodnicy , na pewno THJ jest mniej znany od Dzika , Holdera , Warda , Emila , Grega , Łagutów , można by było podać jeszcze więcej przykładów , bo to jest zawodnik po prostu mniej znany , ja nie jestem alfą i omegą , nie uważam się za znawcę żużla , wybacz jeżeli uraziłem cię tym , że napisałem o THJ , że jest mało znany ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kris_UL

Faktycznie nie ma tak medialnego nazwiska jak zawidnicy ktorych wymieniłeś, ale dla kazdego kto zna sie na zuzlu to zawodnik znany i solidny, po prostu wczesniej jezdzil w slabszych klubach i nie wyplacalnych takich jak Gdansk. Jest mistrzem Szwecji i od nowego sezonu staly uczestnik GP. Moze wygrac z jazdym , jezdzi widoeiskowo ale niestety czesto upada i sie lamie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.