Wątek dotyczący posta na blogu

NIGDY NIE ZAMIERZAM SIĘ ŻEGNAĆ!!!

pablo80 - RSKZ

Na początek jasna deklaracja: Nigdy się nie pożegnam. Może dla was to była zabawa. Dla wielu nie. Po dzisiejszym przejrzeniu rozmów stwierdzam, że za często słyszałem od was dziękuję by…  Mam nadzieję, że kiedyś ktoś powie mnie to w oczy… Czy ktoś ma pojęcie o co chodzi? Wszak zrobili to ludzie (…)

przeczytaj cały artykuł

TATOO

Aś sie orobił!!!! :D Pablito przyjacielu, nie wiem co mogło Ci się podobać w naszej "działalności", do tego stopnia, że poświęciłeś tyle czasu na napisanie tego dzieła ;). Sam dobrze wiesz , że teraz już NIGDY nie będzie to już to samo.... Dziewczyny przegięły, FAKT!. Ty natomiast nie byłbyś sobą, żeby mając (Twoim zdaniem) dobrą zabawę , nie szukał lepszego. A mądre powiedzenie powiada "LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO".
Podobnie jak Ty nie będę się żegnał, bo typera nie odpuszczę. Ambicja nie pozwoliłaby mi dać satysfakcję Gazikowi,i żebym pozwolił Mu się wyprzedzić w rankingu.
Co do dziewczyn, sprawa wygląda inaczej. Przeczytały że,

Chociaż policja powinna być już dawno powiadomiona

....I jeszcze głębiej ukryły się w norze.
Jak będziesz chciał pogadać, to zapraszam na priv w FB.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

nie wiem co mogło Ci się podobać w naszej "działalności"

Przecież "podobanie" nie zaczyna się w sekundzie. Przez te 10 miesięcy "podobanie" narastało. Pewnie jest coraz mniej obiektywne, bo przecież każda cegła, cegiełeczka, kamyszek jest dokładany do podstaw. Nie ukrywam, że wszystko zaczęło się od Czarnulki i trafiła w dobry moment. Po prostu miała bardzo dobry taiming. Potem każdy (prawie) wpis cieszył, a jak doszła Owieczka, a za nią Ty i inni, bo fakt faktem przecież nie tylko o waszą trójkę się tu to wszystko opiera. Nie jestem w stanie znaleźć wszystkich najważniejszych wpisów, ale myślę, że tu: http://www.sportowefak...i-mistrzow jest dużo fajnej waszej działalności. I tak jak zawsze największą słabość miałem Czarnulki tak najbardziej pamiętam dialog z Owieczką gdy odwoziłeś Czarnulkę na lotnisko. Może poczułem, że robię coś dla was wszystkich, gdy ona została przy Dżaskółce...

teraz już NIGDY nie będzie to już to samo

Nigdy nie jest tak samo co nie oznacza, że ma być gorzej. I tak jest przecież lepiej niż rok temu, a z czasem może być różnie, bo wiesz jak to wśród przyjaciół czasem jest gorzej, ale to buduje i umacnia...

Dziewczyny przegięłyTy natomiast nie byłbyś sobą, żeby mając (Twoim zdaniem) dobrą zabawę , nie szukał lepszego.

Przede wszystkim dziwi mnie liczba mnoga, czy chodzi o to, że Owieczka wiedziała? Bo ja tak naprawdę nie do końca wiem o co chodzi. Nie zostało to do końca wyjaśnione.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Nigdy nie szukałem niczego. Trafiło się przypadkiem i gdybym wiedział, że wywoła to taką lawinę to nie pisał bym tego tutaj tylko do najbardziej zainteresowanej bezpośrednio. Może reakcja była by inna, ale dla mnie to i tak bez różnicy co jej powiedziałem gdy myślałem, że już jest dobrze. Etykietka detektywa się ciągnie, a prawda jest taka, że może jestem tylko trochę bardziej spostrzegawczy. Ot przypadłość człowieka z ADHD...

Ambicja nie pozwoliłaby mi dać satysfakcję Gazikowi

Spytaj go czy chce i ma satysfakcje, bo to, że ma uczucia dobrze oboje wiemy.

I jeszcze głębiej ukryły się w norze

Może gdyby bardziej skupiały się na tym, co pisałem na FB było by im prościej. Nie zamierzam czekać aż wychylą się z tej norki, ja poczekam aż pierwsze się odezwą. Nie będę nikogo zmuszać pomimo, że bardzo bym chciał.

Jak będziesz chciał pogadać, to zapraszam na priv w FB.

Widziałem, ale na dzisiaj mi wystarczy. Jutro kolejny ciężki, ale i bardzo radosny dzień. Przez święta i inne takie tam jestem zabiegany bardziej niż zwykle i podejrzewam, że taka sytuacja potrwa jeszcze przynajmniej tydzień, a potem będzie różnie. Jednak na krótkie wpisy na FB zawsze znajdę czas...

Pablito nie dostał jeszcze od nas ani jednego minuska

Raz od Czarnulki dostałem, przynajmniej ona tak twierdziła, ale to było bardziej w formie żartu...

bo my zawsze dbamy o Jego dobre samopoczucie, tylko On nie jest wstanie tego zrozumieć

Bardzo dobrze to rozumiem, ale nie zawsze to co myślimy, że pomoże drugiemu się sprawdza, czasami idzie w drugą stronę, szczególnie jeśli nie zna się wszystkich okoliczności, a nie znacie wszystkich okoliczności.
P.S. Daj żyć ludziom w pracy. Jako kierownik powinieneś wiedzieć, żenie należy mieszać życia prywatnego z zawodowym ;) Uśmiechnij się, tam też są ludzie którzy Cię lubią i to bardzo.
.
Dziękuję za to, że się pojawiłeś spowrotem. Masz buziaka :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TATOO

Oni to nawet całowali się w usta, i oklepywali sobie plecyki :) Mam nadzieję, że Pawełkowi nie o takie buziaki chodzi. Cieszę się, że nie jestem politykiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TATOO

Widzę ,że ktoś nie lubi drapania za uszkiem :P :D To zdjecie z awka, to lata mojej młodości , teraz jestem jeszcze piękniejszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
TATOO

To w takim razie miziam uszko swoim zgrabnym języczkiem ;)
Musisz jednak przyznać ,że kiedyś byłem piękny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.