Wątek dotyczący artykułu

W poniedziałek kolejny kontrakt w SPAR Falubazie

W poniedziałek zielonogórski klub ogłosi nazwisko kolejnego zawodnika, który w sezonie 2015 będzie zdobywał punkty dla SPAR Falubazu.

przeczytaj cały artykuł

Talleyrand

Walas, ale się cieszę, ten zawodnik dla kibiców Falubazu jest wart dużo więcej niż Hampel,Herbie czy Emil. To jest naturalny klub dla Walaska, dzięki Grzechu, mimo wszystko zawsze byłeś Falubazem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Tak można by się zastanowić dla ilu zawodników ich klub macierzysty jest ich klubem naturalnym ...oczywiście wyłączając juniorów i świeżych seniorów:D Czy w ogóle w głowach zawodników funkcjonuje takie pojęcie:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Błażej

hahaha,ale doje*ales z twierdzeniem,że Walas "...jest wart duzo wiecej niż Hampel..." Moze tak i jest dla Ciebie,ale nie powinnienes wypowiadac sie za wiekszosc kibiców. Ja za siebie moge powiedziec,ze najwazniejsze jest dobro mojego Falubazu. a takim dobrem był,jest i bedzie Hampel. Gdybym mial wybierac,to wybrałbym multimedaliste MS niz zwyklego sredniaka ligowego.
P.S. Jesli potwierdzi sie transfer Walaska to bd oczywiscie zadowolony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Talleyrand

Wiesz o czym mówię, Walas to Falubaz tak czy siak a inni prócz Protasa i Dudka są mi obojętni. Nawet Zengi to nie to co Ci 3 panowie. Pamiętajcie także to jak Falubaz borykał się po 1 lidze to Walas przyszedł do Nas pierwszy. Ja jestem zadowolony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-ROMAN-

O coś nowego?
pisałes o Madsenie i innych kolarzach w Falubazie,
teraz marzysz o Walasku,weź się wreszcie określ w swoich upodobaniach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.