Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki pomógł podjąć decyzję Gollobowi: Tomek to zasygnalizował

Informacja o tym, że Tomasz Gollob będzie żużlowcem GKM Grudziądz zelektryzowała środowisko. Mówiło się o tym wcześniej, ale faktem stało się to niejako po interwencji Władysława Komarnickiego.

przeczytaj cały artykuł

M.C

Poniżej jest mój wpis za który zbiorę gromy od kibiców GKM,ale nie do końca mi o to chodziło.Miałem napisać tak,na tle takich zawodników jak Okoniewski,Jeleniewski czy Pavlić zapewne Gollob będzie się wyróżniał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M.C

Żaden z tej trójki Laguta,Buczek i Gollob,nie są w stanie nawiązać walki z czołowymi klubami w Polsce,indywidualnie być może,ale nie w parze i nie w lidze.Gollob to zagadka,moim zdaniem nie będzie lepszy jak był w Toruniu.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wąski

Gollob to rzeczywiście zagadka, ale ja bym go nie skreślał. Wciąż to jest ktoś. Myślę że stać go na bardzo dobry sezon, zwłaszcza w takim Grudziądzu, gdzie nie ma takiej presji.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.