Wątek dotyczący artykułu

Siłą wsadzili mnie na motor - rozmowa z Pawłem Przedpełskim, żużlowcem KS-u Toruń

Młodzieżowiec toruńskiej drużyny nie spodziewał się, że zostanie żużlowcem. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie. - Mimo to woda sodowa mi nie grozi - zapewnia 19-latek.

przeczytaj cały artykuł

Rafi CKMW

Jak Ward bedzie mogl jechac,to Torun zamiesza niesamowicie.Na chwile obecna Leszno i Zielonka sa najmocniejsze.Wliczam juz Loktajewa jako juniora i Dudka jadacego od poczatku sezonu.Jezeli jednak Torun pojedzie z Grisza,Wardem,Holderem od poczatku sezonu,to bedzie masakra dla konkurentow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stan Gw

Tylko Rafii, czy Ty za dużo w tej Zielonej Górze nie przewidujesz. Prawdopodobnie, jazda Patryka od początku sezonu, a Saszy jako w formie juniora, to możesz uznać jako Twój sen. Zielona Góra, to będzie walczyła o środek tabeli. Bo junior Pieszczek, to jeszcze zawodnik nie z górnej półki. A bez dobrych juniorów o mistrza się nie walczy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wąski

Jak Sasza będzie juniorem, a Dudek pojedzie od początku, to nawet nie ma co porównywać Zielonej z Lesznem. W takim wypadku drużyna Falubazu jest praktycznie nie do ruszenia.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

masz racvje:
1.Walasek
2.Jonsson
3.Protasieiwcz
4.Dudek
5.Hampel
6.Pieszczek
7.Loktajev

i pwoiem wiecje. jak ten sklad przegra jakis mecz to dla mnie bedzie szok. to jest chyba najsilniejsyz sklad w historii ostatnich 30 lat w polkim zuzlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
KATO

tym bardziej ze forma Hampela jest jedna niewiadomą, Dudek nie rywalizował od sierpnia, Pieszczek padakę jechał w poprzednim sezonie a Walasek też starował od przypadku. Nie rozumiem skąd ten entuzjazm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KATO

Witaj.ja tam widze zbieraninę z niepewna formą i do tego bez trenera. Nazwiska oczywiście są świetne ale co potrafią spaprać nazwiska to z autopsji znamy. Obym się mylił.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Walasek też starował od przypadku

ale jak wystrtiwal to potrafil zrobic 18 pkt w gorzowie czyli tyle ile 3/4 druyzny razem wzietej falubazu w tym orku

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Nie rozumiem skąd ten entuzjazm.

to nie entuzjazm, a realna sila tej druzyny. zero slabych punktow. najlepszsza para juniorow w kraju. zawodnyc co pojada i na kopie i na betonie. i kazdy mecz przy w69 SKONCZY SIE 60-30 bo u siebie falubaz bedzie kosmiczny z tym skldem.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

przedpelski moim zdaniem jest slabsyz niz loktajev jezlei patrzeymy przez pryzmat juniora w druzynie, a pieszczek to smao co fajfer, chociaz talent ma wiekzyzy i wieksze mozliwosci. moim zdaniem para
loktajev,pieszcvzek jest lepsza niz fajfer,przedpelski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KATO

Nie ma co porównywać Saszy i Pawła pod względem zdobytych punktów bo startowali na innych pozycjach, to prawda ale jeżeli chodzi o Oskara i Krychę to poprzedni sezon zdecydowanie dla Fajfera. W ogóle mam złe przeczucia co do Pieszczka

| Odpowiedz
blokuj
Netto

I chyba słusznie się obawiasz , to typ lansera ale z wielkim talentem . Mogą być z nim problemy , ale też nikt się nie zdziwi jak Wam odpali. Potrzebny jest trener z twardą ręką a Wy nie macie żadnego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Zbeer

Uważam, że Pieszczek odpali. Ten sezon może zdeterminować jego dalszą karierę i myślę, że on zdaje sobie z tego sprawę. O finanse nie ma się raczej co martwić, na pewno nie w takim stopniu jak w poprzednich sezonach. Zatem, im bardzej będzie mógł się skupić na jeździe, tym lepsze mogą być tego efekty. A potencjał ma niemały i ma odpowiednie warunki, aby zatrybił na wysokim pozomie. I chociaż to rywal, życzę mu udanego sezonu i dalszego rozwoju. Im więcej młodej husarii rośnie w siłę, tym lepiej dla nas wszystkich.

| Odpowiedz
blokuj
slaw Byd-Zielona.

Andreas tez pojedzie ;) Hampel mial krotki przestoj i mysle,ze doszedl do ladu.Loktajev jezeli nie bedzie notowal 2 defektow w 1 biegu to swoje zrobi,nalezy pamietac tez o Dudku,ktory wroci glodny jazdy;) Walas takze bedzie bardzo mocny,ma cos do udowodnienia rozowemu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Gołąbek85 Międzyrzecz Deszczno

Też tak myślę kolego Hampel co niektórym niedowiarkom pokaże jak się jeździ a Szaszka jak będzie juniorem to będziemy mieli najlepszą pakę juniorską. Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za Bronka ale jak znam Bronka to tak jak i samolotu ze Smoleńska nie przytargał to nic z tego chyba :) pozdrawiam tylko FALUBAZAZZZZZ

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.