Wątek dotyczący artykułu

Siłą wsadzili mnie na motor - rozmowa z Pawłem Przedpełskim, żużlowcem KS-u Toruń

Młodzieżowiec toruńskiej drużyny nie spodziewał się, że zostanie żużlowcem. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie. - Mimo to woda sodowa mi nie grozi - zapewnia 19-latek.

przeczytaj cały artykuł

Rafi CKMW

Grisza jest lepszym zuzlowcem od Emila i dla tego Torun zrobil najlepszy Transfer tej zimy.Gomolski gorzej od Golloba nie pojedzie.Mysle ze Leszno i Zielona beda mialy Problem przejsc w tabeli torunian.Analizujac sile najlepszej czworki faworytow,to wlasnie Torun ma najmocniejsza.Grisza,Ward,Holder,Miedzinski lub Przedpelski kontra Sajfutdinow,Pedersen,Pawlicki Piotrek,Jonasson lub Przemek.Falubaz-Hampel,Protasiewicz,Walasek,Jonsson lub Dudek.Gorzow-Iversen,Kasprzak,Zagar,Zmarzlik.Gorzow niestety ma slabsza druga Linie i juniora od pozostalych trzech ekip.Leszno i Zielona maja dodatkowego plusa w postaci Pieszczka i Smektaly,Torun broni sie Fajferem,niestety Gorzow tu nie ma szans na rywalizacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Sorki, ale trudno ogarnąć treść twojej wypowiedzi. Z tego co przeczytałem, niewiele wynika, a z tym czego się domyślam, to niestety się nie zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacektorun

Wiesz co czlowieku? Powiem ci cos...Z toba nie mozna prowadzic zadnego dialogu...I nie bede z toba dyskutowal na zaden temat...Bo z koniem kopac sie nie bede...Cokolwiek ktos powie,wyrazi swoja opinie to ty zawsze masz odmienne zdanie,na dodatek kazdego starasz sie zdyskredytowac.Twoje zawsze musi byc na wierzchu,czy masz racje czy tez nie.Czy sie z ciebie smieja czy tez nie...Ja wiem ze jest wolnosc slowa,ale bardzo bym byl za tym by takich jak ty zwyczajnie banowac...Jestes najwiekszym hejterem na tym forum...Wstyd...

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Jacku z Torunia ??? jak Ci wydaje Emil czy Grisza ma lepszy moment startowy.... ???? i drugie pytanie pragnę Ci zadać, Gollob, Ward, Emil ... a może Doyle, Gomolski, Laguta ? który z tych tercetów zrobi więcej pkt w meczu ????

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

wiec jak sie pojawi informacja ze wraca ward to wtedy sytacja sie diametralnie zminia., ale do tego czasu trzeba wpisywac doyla do skaldu.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Na dzien dzisiejszy nie ma Warda, wiec dałem Doyla dla porównania, bo on jest za Darcy'ego. Mozesz mi odpowiedzieć na pytanie ??? we wcześniejszym poście ????

| Odpowiedz
blokuj
Pierre Dolish

Różnica w tej trójce sprowadza się do porównania Ward-Doyle bo pozostali są porównywalni. Oczywiście że Ward jest lepszym zawodnikiem. Nie wiemy natomiast jaki potencjał drzemie w Doylu. Nie jest to jednak zawodnik który nie miał do czynienia z czołówką światową i choćby DPŚ czy sam fakt dostania się do GP świadczy o tym że potrafi jechać na porządnym poziomie.
Z podanej przez Ciebie trójki do porównania lepsza jest oczywiście Sajfutdinow-Ward-Gollob, ale o ile punktów lepsza... tego dowiemy się w zbliżającym się sezonie. Ja uważam że niewiele lepsza. Nie na tyle by pozbawić nas szans na PO. Ponadto Gollob Gomólskiemu zawiesił niezwykle niziutko poprzeczkę, a Łaguta lepiej współpracuje na torze z kolegą z pary niż Sajfutdinow.

| Odpowiedz
blokuj
Pierre Dolish

Sezon żużlowy to nie tylko 7 meczów na Motoarenie... Zawodnik jest potrzebny na każdym torze. Co to za zawodnik na którego można liczyć tylko na jednym torze???

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

i oto mi chodzi. gomolkis nie bedzie ani na wyjazd ani na MA. gollob byl chociaz na MA. PO daja bonusy, a bez punktow u siebie nie ma bonusu. gomolksi po 2 biegach bedzie w busie taka parwda. kasa wywylona w bloto. przypominma kolego, ze gomolski jak mu odjemiesz bieg juniorksi ma srednia bodajze 1.23 wiec to jest DRAMAT TOTALNY. a on jest jako senior u nas.

| Odpowiedz
blokuj
Pierre Dolish

Ja uważam że nie ma co nikogo skreślać na starcie. Każdy zasługuje na swoją szansę. Mi również nie podoba się Gomólski w składzie ale jest on częścią naszej drużyny i mam nadzieję że stanie na wysokości zadania. Jeśli nie to trzymam 2x bardziej kciuki za juniorów.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

torun stracil atut wlasnegoi toru przy brku golloba, warda i sajfidudinova. zanim nowi go rozgryza bedzie po seoznie. taka parwda. tarnow co stracil? mroczka to tak smao pojedzie jak buczkowksi jak dostanie sprzet . madsen zna tor kolodziehj i vaculuik tak samo. bjerre jest zagdka. A WIEC TO 1 ZAGADKA.. u nas 3.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

HAHAHAHAHAH ale głupoty.Porównajmy składy Tarnowa 2013 i 2014 pod kątem jazdy u siebie.Madsen przychodzi za Herbiego,wszystko co jest w stanie to wyrównać mniej więcej jego średnią domową,krasnal za Łagute,tu przepaść i ogromne osłabienie,bo w życiu Duńczyk nie wykręci 2,6 jak miał Łaguta na swoim torze.Mroczka u siebie też nie pojedzie jak Buczek.Do tego Rolnicki za Gomólskiego.Kolejna przepaść na korzyść zawodnika z 2013 (Rolnicki,bo Kozy nie liczę,on był w składzie w 2013)

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

tylko ze to co staraci bjerre u siebie wzgledem laguty u siebie odrobi na wyjezdzie wzgledme niego.zgadza sie ze na juniorc3 straca.. ale torun straci wiecje na seniorce wzgdem zeszlego roku niz tarnoiw na juniorce.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ale rozmawiamy pod kątem tego ile stracą u siebie,a stracą bardzo dużo.To nie tylko krasnal,bo przecież Madsen co najwyzej wyrówna Hancocka,a to i tak jest wątpliwe.Do tego Rolnicki za Gomólskiego,to przepasc.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

tylko ze oni ukuljaja ponad 50 u siebie prawie z kazdym a my nie.

Kim,skoro tak się osłabili u siebie?Wypisałem Ci konkrety dlaczego beda duzo słabsi u siebie,a Ty tego nie obaliłes.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

My natomiast wzgledem poprzedniego sezonu u siebie stracimy tylko na zamianie Gomolski z Gollobem,ale nie tak bardzo,bo w razie czego wejda juniorzy,a Gollob tez nie krecił kosmosu u siebie bo chyba rowne 2,0 miał czy jakos tak.Tyle co Fajfer!Ewentualnie strata Doyle za Warda ,ale Ward przecież wróci predzej czy pozniej.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Fajfer tez miał 2,0 u siebie,a moze wejsc z RZ.Przedpełski miał ponad 2,1 u siebie i tez moze wejsc z RZ.Kto u Was wejdzie?Ernest Rickardsson czy Patryk Mauger? :D

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Tak na pewno za Mroczke nie będzie potrzeba nigdy wstawienia kogos z rezerwy.Czy Ty siebie czytasz?Krasnal też wszędzie pojedzie?

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Tak sobie dywagujemy, ale w zasadzie Gajewski nie miał specjalnego wyboru, jeśli chodzi o polskiego seniora. Gomólski choc nie daje gwarancji, to daje nadzieję na dobrą jazdę, a oprócz niego nikt do głowy mi tak ad hoc nie przychodzi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.