Wątek dotyczący artykułu

Siłą wsadzili mnie na motor - rozmowa z Pawłem Przedpełskim, żużlowcem KS-u Toruń

Młodzieżowiec toruńskiej drużyny nie spodziewał się, że zostanie żużlowcem. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie. - Mimo to woda sodowa mi nie grozi - zapewnia 19-latek.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

A Dunczyk taM pkt nie zrobił?Poza tym nawet jak wywale,to jaka bedzie roznica?Nadal niewielka.Tym czasem w Tarnowie oni straca na tej zamianie z 0,5.To bardzo duzo.Jeszcze wiecej na zamianie Rolnicki za Gomołe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
toronto1

Jedno jest pewne Miedziński i Holder nie mogą powtórzyć formy z poprzedniego sezonu,bo będzie katastrofa!! Zapytam wprost:na jakie zdobycze Doyla liczysz? Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fan z Tarnowa

Hahahahahah jakby Ciebie słuchał to my z 20 nawet u siebie nie wyjdziemy :D Bjerre za cieńki, 5 nie zrobi, Mroczka nawet 2 nie uciuła, Kołodziej ma wpadki, 8 to maks, Vaculik juz nie powtórzy sezonu, ale że każdy będzie ch** jeździł to z 10 będzie co mecz woził, Madsen niewiele mu pomoże, juniorzy punkta na mecz hahahahaha a ten Mroczka będzie waszych liderów woził że hej. 4 czerwca wgnieciemy Was w tor, tak że nie będziecie wiedzieć, w którą stronę do Torunia wracac

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ale dlaczego popadasz w skrajności.Mroczka jest słabszy od Gomólskiego,więc skoro ten ma kręcić 7-8 pkt co mecz,to ja się pytam ile zrobi Gomólski?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fan z Tarnowa

Mroczka i Gomólski to zbliżony poziom. Popatrz Gomólski większośc punktów zdobył na juniorach typu Malitowski czy Adamczewski, zaś Mroczka miał dużo cięższych przeciwników

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

. Popatrz Gomólski większośc punktów zdobył na juniorach typu Malitowski czy Adamczewski, zaś Mroczka miał dużo cięższych przeciwników

I miał tez odpowiednio wyższą średnią.Kacper miał 1,7 coś,a Mroczka może 1,3.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Kołodziej i Vaculik to będą prawdopodobnie pewniacy.Solidne punkty dołożą Madsen z krasnalem,ale to wszystko.Piąty senior i juniorka,to całkowita porażka i kompromitacja.Dlatego na 5-6 miejsce starczy zapewne ,ale o PO nie ma co marzyć.Taka jest moja ocena Waszego składu i myślę,ze 90% kibiców się ze mną zgodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
--.night.--

rok temu tak samo sie klociles ze leszno jets silnijesze niz tarnow. teraz to smao sietyczy toruna z tarnowme. tarnow ma tor my nie. skonczyly sie mecze w toruniu do 35 a zaczna do 40-43 a wtedy bonusow nie mam. chyba ze wroci ward. inaczej nas nie ma w PO.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ty też się kłóciłeś o wiele rzeczy i wiele razy racji nie miałeś.Miesiąc wypisywałeś,że wygramy w Tarnowie.Cały czas Ci powtarzałem,żebyś odpuścił,bo tam zrobimy koło 40 pkt i nic więcej.Kto miał racje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

Tego nikt przy zdrowych zmysłach by nie przewidział, ale to był tylko mały element tego meczu. Przewidywana porażka Torunia w Tarnowie nie była uzależniona od wyniku konfrontacji Koza - Ward.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
--.night.--

byla jak sie pozniej okazalo. poza wardem ktory pojal mega katastrofe reszta zgodnie z planem. normlany ward i torun wygralby w tarnowie taka prawda.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

w takich przewidywaniach często jest tak że jeśli się one sprawdzają to przyczyna tego jest zaskakująca. Chodzi o to ,ze mieliście z założenia przegrać w Tarnowie, a to że Koza wygrał z Wardem, a reszta pojechała lepiej jak się spodziewano to rzecz wtórna. Równie dobrze mogli pojechać "w normie wyjazdowej" , a Koza mógł przegrać z Wardem. Mówimy o przewidywaniach i zgodnym z nimi wyniku. Zaś kto, kogo i ile to rzecz wtórna. Przecież np. postawa Golloba na tarnowskim torze była wyjątkowa na tle innych wyjazdów

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

postawa Golloba na tarnowskim torze była wyjątkowa na tle innych wyjazdów
postawa golloba byla dokladnie do przewidzenia bo taj jest ROWNO I TAWRDO.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Nie zgadzam się. Gollob jak jechał wyjazdy tak jechał i znajomość toru tarnowskiego nie ma tu nic do rzeczy. To zawodnik na postawę którego inne tory nie powinny ( do ubiegłego sezonu nie miały) mieć zasadniczego znaczenia dla jego wyników. Owszem można było się spodziewać ,że pojedzie lepiej niż była jego przeciętna na wyjazdach, ale tylko trochę. Tak że przewidywania były takie, że Ward pojedzie normalny,dobry mecz a Gollob trochę lepiej niż zawsze, ale faworytem i tak była Unia.

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Uważasz że pojedynek z parą Pawlicki - Musielak jest cięższy od pojedynku z parą Łaguta - Hancock czy Iversen - Zagar czy Protasiewicz - Jonsson?

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Chcesz więcej? Ward-Miedziński, Dudek-Łoktaev, Hancock - Kołodziej, Sjafutdinov - Gollob, Holder - Miedziński, Walasek - Jensen, Walasek - Holta, Pedersen - Baliński, Kasprzak - Gapiński, Ward - Holder

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Pawlicki i Musielak jaka para byli mocniejsi od Pedersena i Balona.W tym sezonie takze byli także mocniejsi od pary Walasek-Holta.Poza tym ja wyraźnie napisałem,że niektóre biegi są mocniejsze.Wiadomo,że ogólnie trudniej na seniorce punkty zdobywać.Natomiast różnica w średnich Gomolskiego i Mroczka to 0,5.Sporo.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ogolnie to była mocniejsza para.Spojrz na srednie.Tylko nie pisz,ze na juniorach sobie wyrobili,bo akurat Pawlicki z Musielakiem mnostwo razy startowali w biegach seniorskich,a co ciekawe biegi juniorskie im kompletnie nie wychodziy.

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Poza tym Czaja to junior więc się nie liczy bo ja też mogę podać przykład Kasprzak - Zmarzlik czy Sajfutdinov - Przedpełski i jeszcze więcej będzie lepszych par

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Koza się rozwali,to wtedy w kazdym biegu z udziałem ich juniorow mozna przed biegiem wstawiac 0 lub 1 jak jada w parze.Koza u siebie moze jeszcze raz na jakis czas kogos pokona.

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

My przynajmniej jedziemy w tym sezonie swoimi juniorami jak pojadą to pojadą ale przynajmniej nie mamy najemników na pozycjach juniorskich. Wam się Przedpełski trafił jak ślepej kurze ziarno i wielka podnieta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

A Wam się kto trafił ostatnio?Nikt.Jesteś mega hipokrytą,bo Wy już 3 juniorów obcych na juniorce mieliście!Nie ośmieszaj się!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.