Wątek dotyczący artykułu

Jaka Polska w Christmas Cup? "Nie będzie gry na super poziomie"

Polscy szczypiorniści już w niedzielę rozpoczną rywalizację w Christmas Cup. - Byłoby niewłaściwe, gdybyśmy podczas tego turnieju pokazali sto procent naszych umiejętności - mówi Jacek Będzikowski.

przeczytaj cały artykuł

kantor

Czy kiedyś w założeniach trenera po 2-3 latach pracy będzie dobra gra w ataku? Na treningach nie, na przygotowaniach nie, na turniejach nie, w sparingach nie i później na mistrzostwach nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic Warmii

Dobra gra w ataku? To nie tutaj przyjacielu :) Nieraz już pisałem, że Biegler wiecznie zasłania się obroną, bo o grze ofensywnej ma blade pojęcie i zdania nie zmienię. Nasza gra w nim opierała się i opiera się głównie na sile fizycznej i indywidualnych umiejętnościach poszczególnych zawodników i obawiam się, że na te dwa czynniki będziemy zdani jeszcze przez dłuższy czas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzymisław

Nigdy.
W ataku niech grają, co grają i jakoś to będzie. Wiem, dawniej szło bardzo słabo, ale teraz jest Mariusz Jurkiewicz niczym Canellas, a dawniej to przecież był w ataku solidny zawodnik, nikt wielki(lepszy był w obronie). A teraz to się zrobił nagle wielki zawodnik, który może pociągnąć atak bez taktyki, a do tego Lijewski pomoże. Bielecki znów w formie, może rozstrzelać, są zawodnicy rezerwowi na wysokim poziomie. Brakuje I linii trochę, ale nie jest tak źle, jak za Wenty było z Tłuczyńskim, ówczesnym Jachlewskim i Kuchczyńskim. Przynajmniej gorzej na pewno nie.
Ew. formacja z 6-oma rozgrywającymi, jaką opisałem na blogu, może pomóc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Grzymisław

A może już nie za? Zależy jak przemeblowania kadrowe wpłyną na Duńczyków czy Chorwatów, Francja różne wyniki już osiąga, nie musi być znów na podium, a Hiszpanie najważniejsi(poza Canellasem) jakoś w tym sezonie nie zachwycają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

A może będziemy Mś co ty na to? wszystko mozliwe jest,ale jak wyjdziemy na ruskich to myślę,ze oni narobią i tyle pograją.Z Danią będzie wojenka,nie wiem jak ty,ale ja uważam że z nimi mozemy wygrać.Jestem optymistą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Grzymisław

Rosja, Niemcy i rywale z innych kontynentów to obowiązek. Z Danią Polska nie jest faworytem, lecz wierzę, że będzie walka i może się udać. 1/8 finału raczej prosta, a potem to może być różnie, najlepiej uniknąć Chorwacji i Francji, bo z tymi rywalami idzie najgorzej. Na mistrzostwo jakaś tam szansa też jest. Nie jest wykluczone.

PS. "Ty" pisze się dużą literą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.