Wątek dotyczący artykułu

Najlepsze transfery w Ekstralidze

Kluby rywalizujące w Ekstralidze mają już skompletowane składy na przyszłoroczne rozgrywki. Portal SportoweFakty.pl wybrał najlepsze ruchy transferowe trwającego okienka w najlepszej lidze świata.

przeczytaj cały artykuł

kibic stali 1

przecież najlepszy transfer to hancok w rzeszowie mieć mistrza świata za niewiele ponad milion i jeszcze najskuteczniejszego zawodnika ligi to majstersztyk

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

No przyszedł do nas, bo w Tarnowie już miał dość jazdy po jednym sezonie. Wiem wiem, nie chcieliście go. Józka też nie chcieliście. No co masz napisać innego, jak by Hancock wybrał Tarnów, to byś pisał, że olał Rzeszów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz UT

Hancocka kto chciał w Tarnowie po olaniu klubu w play-off niech sobie jeździ u was w tym sezonie będzie sobie można spokojnie oglądać GP bez żadnych nerwów a swoją drogą pamiętam komentarze jak jeździł Greg u nas że to dziadek który się kończy odkąd zawitał do was nagle zmieniliście o nim zdanie trochę to żałosne.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

A co mam pluć na niego? Każdy wie jaki jest Greg i nikt nie ma złudzeń, wszyscy wiedzą ze GP to jego oczko w głowie i jak trzeba będzie wybierać to doskonale wiemy ze GP wybierze. A to ze mu bliżej do emerytury to chyba oczywiste...

| Odpowiedz
blokuj
Łukasz UT

Ja Hancocka cenię za jego jazdę bo to klasa światowa ale nie przepadam za nim jak chodzi o traktowanie polskich klubów takie zdanie miałem jak jeszcze do nas nie zawitał jak mam żałować jakiegoś zawodnika to szkoda A.łaguty że od nas odszedł a Czaja wybrał waszą ofertę i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Faktycznie z Czaji Rzeszow bedzie mial pozytek.Mozna powiedziec ze ten Transfer dal im przewage nad Grudziadzem.Wy natomiast wyrywajac Madsena,uratowaliscie siebie i sasiadow.

| Odpowiedz
blokuj
Grzesiek Tarnów

A co to ja dziecko jestem , zeby zmieniac swoje poglady w zaleznosci od sytuacji ? Pomyliles adres z takim pisaniem. Juz w Toruniu jak nie zdarzyl na mecz stracil u wielu tarnowskich kibicow, m.in u mnie i nie zmienilo sie to od tamtego czasu.

| Odpowiedz
blokuj
KLM

Nie żartuj. Herbie swoją średnią zawdzięcza w dużej mierze sporej ilości bonusów jaką zdobył w Tarnowie, bo mieli mocny i równy skład. Realnie patrząc Amerykanin to zawodnik na ok 10 pkt/mecz. Inna sprawa że taki Sajfutdinow w ubiegłym roku też jakoś nie zachwycił, w Toruniu robił raczej swoje ale pojechał ogółem w zaledwie 61 biegach, to niewiele i jego średnia też nie jest obiektywna.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

mieć mistrza świata za niewiele ponad milion

W Toruniu Łaguta,musi sporo punktów zdobyć,by mógł się milionem pochwalić ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.