Wątek dotyczący posta na blogu

30 najlepszych piłkarzy świata wg. Syfowiczów

fan sparty Wrocław

Witam wszystkich. Jak wiemy, końcówka roku to zawsze czas przemyśleń, w piłce nożnej różnych rankingów. Ostatnio pojawiła się pierwsza 90 najlepszych piłkarzy globu wg. The Guardian. Chciałbym abyśmy razem, wspólnie wybrali 30 najlepszych piłkarzy świata wg. Syfowiczów. Nasze rankingi zapewne będą bardzo (…)

przeczytaj cały artykuł

kasyx

1 Ronaldo
2 Messi
3 Kroos
4 Godin
5 Courtois
6 Robben
7 Aguero
8 Yaya
9 Lahm
10 De Gea
11 Bale
12 Xabi Alonso
13 Costa
14 Neuer
15 Ramos
16 Muller
17 Hazard
18 Mascherano
19 Buffon
20 Boateng
21 Ibra
22 Alaba
23 Fabregas
24 Alexis
25 Bravo
26 Di Maria
27 Koke
28 Ivanovic
29 Neymar
30 D Silva

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Już myślałem,że specjalnie to zrobiłeś.No już trudno :D.Rozumiem,że Suarez już nie gra tak jak w LFC (ale raczej nie z powodu braku formy),ale myślę,że do 30 się łapie jeszcze i to nie na śmiesznym 27 miejscu jak go Penhal dał :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Penhal dał Suareza, na 27 miejscu. U mnie pewnie też byłby w okolicach 20 miejsca. Jeżeli lukniesz, w jaki sposób zestawiałem piłkarzy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.