Wątek dotyczący artykułu

Karlsson, Vissing, Holub i Bellego kandydatami do jazdy we Włókniarzu

Włókniarz Częstochowa otrzymał licencję warunkową na starty w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Częstochowianie przygotowują się do przyszłorocznego sezonu i prowadzą rozmowy z zawodnikami.

przeczytaj cały artykuł

Jak Feniks z popiołu

Sami zagraniczni bo nie znają sytuacji czewskiego bankruta... a Polaków niet... buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKMDWCz-wa

Nie wiem z jakiego jesteś klubu ale jak wszystkim życzysz upadłości to w końcu dojdzie do sytuacji w której zostanie tylko twój klub i jeśli będzie miał 14 zawodników to podzieli ich sobie na 2 drużyny i cała żużlowa Polska będzie się tym delektować bo prawa wykupi do tego telewizja. Stowarzyszenie nie ma ani 1% akcji w spółce ani nie miało. To 2 odrębne kluby i zarządy. Podobno spółka coś tam kapie żużlowcom. I o ile mnie pamięć nie myli to zadeklarowała sie w ciągu 4 lat wszystko spłacić a napewno w ciągu kilku lat. W Tygodniku Żużlowym wyczytałem, że Prezes Zdunek zamierza wypłacic 30% długu. Chyba ze się coś zmieniło. Czytam dalej w tej że prasie wywiad z Kudriaszowem który przechodzi do Łodzi że Piła wisi mu kasę za ubiegły sezon. A tak niedawno pilski prezes mówił że kluby na literę ,,W" nie powinny mieć prawa awansu dopóki nie spłacą długów.(znowu pomieszanie z poplątaniem-stowarzyszenia-spółki) bo jego klub spłacał długi poprzedników Polonii Piła kosztem lepszego składu. Kolejny Przykład Lublin ma 300.000 zł długu , dostaje licencję i chce budować skład na awans. No i pytanie czy Unia Tarnów spłaciła Ułamka i Kasprzaka z przed kilku lat? Może tak niech mnie ktoś oswieci. Bo jeszcze tak niedawno jak Kasprzak stawał na najwyższym podium IMP w Tarnowie a ludziska tamtejsze bardzo nieładnie na niego gwizdały to on wział mikrofon, podziękował i przypomniał o tej niespłaconej kasie. Czyli wychodzi na to że są równi i równiejsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.