Wątek dotyczący artykułu

Stelmet na wznoszącej fali. Łukasz Koszarek: Nasza forma jest coraz lepsza

W niedzielę koszykarze Stelmetu Zielona Góra odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu w polskiej lidze. Podopieczni Saso Filipovskiego pewnie pokonali Rosę Radom 73:59.

przeczytaj cały artykuł

KERAD 1

Nie wiem a w cuda również nie wierze wygląda jednak na to że muszę nadrobić wszelkie braki dotyczące Stelmetu Hmmm inaczej nie wygram z ONZEM i z góry skazany jestem na niepowodzenie:)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KERAD 1

Hmmm Coś czuje że wyjścia nie ma i muszę się wybrać na STEL-MET !!! hmmm Tylko czy tam można w różowej Koszuli:))) ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

To jest już nas dwoje, pewnie kilku więcej by się tu znalazło.
To sympatyczny,poukładany chłopak. Wkurza mnie,jak ktoś, jak coś,jak gdzieś i robi tutaj zamieszanie.
Nie lubię takich insynuacji, jak coś wiem to mówię, jak nie mogę powiedzieć, to milczę!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
KERAD 1

Poczytam ;) MIło mi Witaj w klubie podglądanych:))) Ja jutro tą decyzje podejmę czy zaszczycić cie tym samym mianem!:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
KERAD 1

W Ogóle się dziwie że mnie OBSERWUJESZ!!! nie jestem tego wart:))) Jak również wcale to mi się nie podoba!!! Uszanuj to jak potrafisz!!!

| Odpowiedz
blokuj
KERAD 1

" kolega" Zrozum !!!Dobieram ich według własnych upodobań Przykro mi doceń to Bo stanę się złośliwy!!!A po co!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
KERAD 1

Zapewniam że wiem!!! KTO JAK KTO ALE JA NA TYM PORTALU WIEM O NIM SPORO:)))) tak i tu zgoda czasami się zastanawiam :)) A po co???

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.