Wątek dotyczący artykułu

Szalony mecz w Sopocie! Trefl lepszy od Polpharmy

Trefl Sopot roztrwonił 15 punktów przewagi z drugiej połowy i mimo trafienia aż 17 trójek pokonał Polpharmę Starogard Gdański (119:115) dopiero po dogrywce.

przeczytaj cały artykuł

2

Nie przesadzaj. W NBA, praktycznie w każdym meczu tyle rzucają, to znaczy, że to też jest wstyd? A może właśnie w tym kierunku trzeba iść? Może właśnie w ten sposób ta dyscyplina przyciągnie kibiców, bo chyba typowa "błotna" koszykówka, gdzie drużyny zdobywają po 50-70 pkt. w meczu tego nie zrobi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
2

No nie zupełnie, bo w tym meczu grali tylko 3 min mniej niż w NBA ;-) A to znaczy, że wynik mógłby być jeszcze wyższy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rope

Nie zapominaj, że kwarta w NBA trwa po 12 min i w ogólnym rozrachunku mecz się wydłuża. Choć jest i racja bo Turów też bardziej stawia na atak i jakoś im idzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.