Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika


Michał Ś

Rozmawiałem ostatnio kilka razy z Mirkiem Cierniakiem. Widziałem się z nim też na mini w Częstochowie. Wiem, że chłopak stara się poukładać pewne sprawy w klubie. Spędziliśmy wiele czasu na telefonie rozmawiając o jego zaangażowaniu. Osobiście mu kibicuję. Sam od marca w Częstochowie mocno zmieniłem sprawy związane ze szkółką i wiem ile przed Mirkiem pracy w Tarnowie. Ale do czego zmierzam? Pisze Pan, że zna Mirka i mu kibicuje. Pytam więc co się stanie, jeżeli za rok (nie daj boże) klub z Tarnowa miąłby problemy finansowe, a Mirek będzie wówczas próbował to ratować z nowymi ludźmi? Napisze Pan wtedy, że był powiązany ze spółką SA w Tarnowie? Czy napisze Pan, że szkolił tylko tam zawodników? To odnośnie mojej funkcj kiedyś jako osoby od kontaktów z mediami.
Pozdrawiam
Michał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Pan wybaczy ze się wtrącę,ale mnie Pan nie przekonał.Sam Pan dobrze wie jak wiele macie wspólnego Wy i Spółka.Gryzienie miedzy sobą a o co?[o stołki?]To pytanie kim Wy właściwie jesteście? instytucją charytatywną ?Szkolicie,oddajecie za darmo,organizujecie treningi? Dajecie na paliwo itd? To co robiła spółka? Marnowała Wasze dzieło? Daliście im gotowych chłopaków a oni mieli tam startować za darmo? To coś tu nie gra.Bo chyba lepiej było ich sprzedać do innego klubu mieć zysk na działalność a i chłopacy by się dalej rozwijali.Za dużo wspólnego między dwoma podmiotami.Ale życzę Wam by w końcu było w Waszym klubie OK.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzesiek Tarnów

Panie Michale, zeby byla jasnosc, ja nie neguje Pana zaangazowania w ratowanie zuzla w Czestochowie. Ja neguje sposob, w jaki to Chcecie osiagnac. Nie wyjasnione sprawy ze spolka, omijanie regulaminu(ile jest osrodkow zuzlowych w Polsce, ktore zawiesily dzialalnosc z powodu dlugow jakie "sie narobily", a co za tym idzie nie dostaly licencji? ) Dlaczego Czewa jako jedyny osrodek w Polsce dostaje licencje warunkowa, nie spelniajac jednego z podstawowych ustalen regulaminowych?
Jezeli chodzi o Mirka Cierniaka, szanuje go za to co robi z mlodymi chlopakami, jednak tu troche sie Pan myli, poniewaz on prowadzi UKS Jaskolki , calkowicie nowy osrodek szkoleniowy, ktory z przyznaniem licencji oraz tworzeniu spolki nie ma nic wspolnego. SA zuzlowa w Tarnowie powstala na bazie TTZ Tarnow, ktorego przedstawiciele sa w Radzie Nadzorczej. Nie wnikam w to co moze byc, bo to tylko przyszlosciowa fantazja, ja bazuje na tym co czytam, ogladam i obserwuje. Jezeli Sady doprowadzi do takiej sytuacji jak w Czewie, moze byc Pan spokojny, pierwszy stane przy bramach klubowych, zeby go wyniesc, tak jak to sie stalo z Gurgulem.
Pozdrawiam
Grzesiek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.