Wątek dotyczący artykułu

Cel Łączyńscy-Carbon Startu? Wygrać ligę!

W minionym sezonie drużyna z Gniezna uplasowała się w pierwszej czwórce Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Teraz działacze stawiają przed Łączyńscy-Carbon Startem wyższy cel - wygranie ligi.

przeczytaj cały artykuł

gacek

A ja gratuluje zarządowi znalezienia sponsorow ktorzy zgodzili się spłacac długi narobione przez nieudolne poprzednie zarządy i zaufania jakim obdarzyli Prezesa ktory ,to wszystko firmował ,pana Rusieckiego ,to taki ewenement ,że Prezes ktory sprowadził klub na dno ,ma zaufanie by go z tego dna wyprowadzic..zas co do celow ,to bezsensu..po co napinac muskuły i wygrywac lige tracąc kase na kontrakty ,nie mając zamiaru awansowac i narażając na koszty inne zespoły tak jak w porzednim sezonie...jaki sens robic parodie w play offach przegrywając wszystko do 30..?no i jak to ma się do zoobowiązan wobec innych patrzących na tą farse..?odbieram te zapowiedzi jako chwyt marketingowy mający na celu zwiększyc sprzedaż karnetow i ogłupienie kibica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiciuSKS

Cel jest taki, bo co mamy mówić? Że spadniemy? Przed startem każdy jest równy i tak na dobrą sprawę każdy klub mógłby powiedzieć, że chce wygrać ligę i taki jest ich cel i ja bym się wcale nie burzył, bo ktoś kto przystępuje do rozgrywek chce je przeciez wygrać. Mamy drużynę, która ma potencjał, ale na ten moment jest szalenie nieobliczalna. Równie dobrze możemy się bić o utrzymanie. Co do Rusieckiego.... Każdy myśli, że on pozostał na stanowisku prezesa ponieważ zarząd i ludzie tak chcieli, a to kompletna nieprawda... Widać właśnie jak "znawcy", którzy wtrącają się do spraw nie swojego ośrodka dobrze znają jego sytuację...

Rusiecki pozostał na stanowisku prezesa ponieważ Sąd Okręgowy w Poznaniu wszczynając proces upadłościowy wobec Startu NIE WYDAŁ ZGODY NA ZMIANĘ NA STANOWISKU PREZESA W NASZYM KLUBIE, a nie dlatego, że Rusek cieszy się zaufaniem kibiców, czy sponsorów, ale co tam... Przecież ludzie z innych miast wiedzą lepiej co się dzieje w Gnieźnie, bo jak odpalą komputer w domu to pewnie mają podgląd z kamer ze stadionu i biura naszego klubu.... Śmiech na sali i nic więcej, gdy się czyta niektóre komentarze...

Cel taki jest, bo gdyby nie mówiono o najwyższych celach byłoby to z punktu widzenia marketingowego nierozsądne, bo wiadomo, że gdy klub mówi o najwyższych celach to jakiś tam przysłowiowy "piknik", który normalnie nie kupił by karnetu może go kupi. Poza tym jak już mówiłem drużyna jest taka, że może mecz za meczem wygrywać, ale może też spaść z ligi z hukiem.

Podstawową kwestią, która mnie interesuje najbardziej jest oczywiście stabilność finansowa i regularna spłata zobowiązań. Chciałbym też aby nasza polityka pozyskiwania nowych sponsorów była bardziej aktywna, ale to już takie marzenie noworoczne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
gacek

W dniu 11 listopada 2014 roku w klubie START Gniezno S.A nastał wspaniały dzień, pozyskano starego i oficjalnie nowego sponsora firmę Łączyńscy. Od dziś mamy klub o nazwie ŁĄCZYŃSCY CARBON START Gniezno. Powiększyła się tym samym Rada Nadzorcza o nowe osoby, Panów Łączyńskiego, Sucheckiego i Kujawę i co najbardziej ucieszył kibiców Rada Nadzorcza podjęła jednogłośnie decyzję o powołaniu na stanowisko Prezesa klubu Arkadiusz Rusieckiego.koniec cytatu ...Rusiecki nie ma żadnego nakazu sądowego pracy na stanowisku Prezesa ...prosze nie sciemniaj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
PiciuSKS

To jest właśnie to o czym pisałem... Mimo to, że pewnie nie byłeś tu ani razu, nie jesteś blisko naszego klubu, ani nie znasz sytuacji, a uważasz się za najmądrzejszego i chcesz mi mówić, że wiesz lepiej co się dzieję w moim klubie, z którym blisko współpracuje od paru ładnych lat. Radzę nie opierać się na internecie.... Skoro Twoja wiedza tylko na tym polega to daruj sobie w ogóle pisanie komentarzy.... W internecie każdy może kontrolować to co jest napisane. Nie inaczej robią kluby sportowe, które na swoich stronach internetowych zamieszczają informacje, które chcą zamieszczać. Ja na przykład na tematy Polonii się nie udzielam, bo po prostu bardzo mało wiem na jej temat i druga sprawa, że mało mnie to obchodzi, ale jak widać niektórzy mają parcie na szkło i bardzo się przejmują losami innych klubów...
Pomyśl, każdy mieszkaniec danego miasta np. Bydgoszczy będzie miał dostęp do lepszych źródeł informacji niż ja jako gnieźnianin, który w Bydgoszczy nie mieszka. A jeśli tak bardzo zależy Ci by znać sytuację klubu i dowiedzieć się choć małej części prawdy o pozostaniu Rusieckiego odsłuchaj sobie na naszej stronie (jak już tak dobrze ją znasz) kilka audycji Speedway Express, w których wypowiada się czy to SOCHACKI (bo Suchecki to raczej zostając zawodnikiem nie wszedł do zarządu...), czy były i obecny rzecznik prasowy, czy nawet sam Rusiecki. Czasem gadają farmazony, ale zdarzy się, że niechcący ktoś tam ujawni część prawdy. Na tym kończę dyskusję z Tobą, bo nie chce mi się jej dalej prowadzić, gdyż to strata czasu.
Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.