Wątek dotyczący artykułu

Cel Łączyńscy-Carbon Startu? Wygrać ligę!

W minionym sezonie drużyna z Gniezna uplasowała się w pierwszej czwórce Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Teraz działacze stawiają przed Łączyńscy-Carbon Startem wyższy cel - wygranie ligi.

przeczytaj cały artykuł

Grimes

Sorry bije się w pierś. Jakaś nowa moda została w tamtym sezonie zapoczątkowana przez Witka, wygrywamy ale nie awansujemy. Bez sens, istny bezsens :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-PAWEŁEK-

Kolego dobrze wiesz, że ani Start ani Orzeł nie mają kasy na e-ligę. A to że chcemy wygrać ligę jest normalne. Tzn. nawet sam fakt może nie, ale zarząd mówi tak by zachęcić kibiców do przychodzenia na mecze... Gdyby powiedzieli że interesuje ich utrzymanie to kto by przyszedł? Są ambicje sportowe to i kibic sie zainteresuje.
A jak mamy awansowac żeby znowu po roku spaść to ja dziękuje za takie cos... No a ligę można wygrać, kto komu zabroni? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Najlepiej to się kłaść na torze i oddawać mecze, zeby mógł awansować ten, który chce. To ma sens według Ciebie? To po co jechać. Niech rozpiszą tabele, a przynajmniej kasy zaoszczędzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Draumr

Jak to miło jest w nowym roku znowu się ponapinać jak stare gacie, prawda kolego. Pozdrawiam i widzę, że humor nie dopisuje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
fifijabol

A Ty znowu swoją starą śpiewkę. Jak Ty człowieku nie odróżniasz wyrażania swojej opinii i uważasz to za napinke to masz pecha. Po co wchodzisz w gadkę? Nie pasuje Ci to zablokuj, bo jak zwykle Twoje posty to skomlenie i nic wartościowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fifijabol

Zadzwoń do niej i zapytaj, może Ci powie jak się czuje.
A napinasz się Ty biedaku, brakuje Ci konkretnych argumentów to wypisujesz bzdury i chore wizje. Sory, ale Twój poziom dyskusji jest na prawdę żenujący. Według Cibie Orzeł miał Wam odpuścić mecz, bo przecież nie chciał awansować. Tylko się ośmieszasz...

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

Skrzydlewski zrobił to co chciał, i nikt, ani ty, ani ja nie będzie mu mówił i pisał co ma robić. To jest dorosły człowiek, który wie co w życiu najważniejsze.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Zgadza sie, ale Ty doczepiłeś się konkretnie do mojego posta, który jest właśnie przeciwny temu, by ktokolwiek komukolwiek odpuszczał mecze. Ale z tego co widzę, to dla Ciebie tak powinno być. No bo po co walczyć o coś, jak można to dostać w prezencie...

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

No to się chyba nie zrozumieliśmy. No tak bywa. Ale nigdy nie napisałem, że Orzeł powinien nam odpuścić w PO. To by było nie fair w stosunku do kibiców i z Grudziądza, i z Łodzi. Ale fakty są takie, że Łódź nie była przygotowana do tego, żeby w sezonie 2015 startować w E-lidze. I to tyle odgrzewanego kotleta.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Uczepiłeś się tego postu:

Najlepiej to się kłaść na torze i oddawać mecze, zeby mógł awansować ten, który chce. To ma sens według Ciebie? To po co jechać. Niech rozpiszą tabele, a przynajmniej kasy zaoszczędzą.

Że to napinka itd. Wiec skoro tak uważałeś, to logiczne było to, ze się z tym nie zgadzasz co napisałem, chyba że z zasady napisałeś do mnie.

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

No to do jasnej ciasnej wynika z tego co napisałeś, że mamy podobne zapatrywanie do tej sprawy. Ja pier... już się pogubiłem. To po jakiego grzyba toczymy ze sobą pianę kolego.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale Ty się mnie nie pytaj, bo to Ty drwiąco odpowiedziałeś na mój post że to napinka, a teraz przyznałeś mi racje. A po jakiego grzyba, to zapytaj siebie. Dlatego Ci się zapytałem, czy odpisałeś z zasady żeby odpisać, czy odpisałeś bo przeczytałeś mojego posta. Wiec dziwi mnie to, że skoczyłeś do mnie, jak dokładnie to samo myślisz...

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale pytanie dlaczego macie odpuszczać? Bo co? Bo ktoś chce awansować, to macie mu mecz odpuścić? Według mnie mądrą politykę prowadzicie, daliście trochę plame w Play Offach, ale chyba się już to nie powtórzy.
Z drugiej strony co mają działacze powiedzieć? Przecież to logiczne, że jedzie się na maksa, a to że awansu nie bedzie to zadna nowość, z resztą E liga i tak Was nie wpusci z nadzorowaną licencją, więc tu można śmiało jechać na 100% do końca sezonu, a ten klub który chce awansować, nie wygra ligę i wszystko na temat...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
fifijabol

Jechac swoje do końca i po temacie. Jakiekolwiek odpuszczanie jest bezsensowne. Jedziecie o najwyższe laury, czyli pucharek Nice PLŻ, a gablota w klubie chyba pomieści takie trofeum...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.