Wątek dotyczący artykułu

Cel Łączyńscy-Carbon Startu? Wygrać ligę!

W minionym sezonie drużyna z Gniezna uplasowała się w pierwszej czwórce Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Teraz działacze stawiają przed Łączyńscy-Carbon Startem wyższy cel - wygranie ligi.

przeczytaj cały artykuł

UnrealGno

A dla reszty proponuje zablokować naszego żuczka gnojarza tak aby nie widzieć już jego krucjaty anty Gnieźnieńskiej i nie psuć sobie nią nerwów. Można by też codziennie słać na niego zmasowane zgłoszenia to może by się oduczył co? Jak myślicie oduczy się? Kurna wiem że nie :]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Tylko Beton-

Ty chcesz być lepszy od wiadomo kogo w zgłoszeniach? :DDDDDDDDDD Litości :DDDDDD On ma wieloletnie doświadczenie, a Ty jesteś zwykłym żółtodziobem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UnrealGno

Lepszy nieee. Nie da się w pojedynkę. Z nim to walka z wiatrakami. Po prostu marzy mi się forum bez niego... Bez tego jego jadu i tego gó..a które niczym żuk nieustannie pcha na Gniezno z bliżej nieokreślonego powodu. Twierdzi że to przez Amona ale gdyby tak było to nie atakował by całego Gniezna. Ja myślę że kiedyś coś złego musiało mu się przytrafić w Gnieźnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.