Dyskusja

-Tylko Beton-

Jasne, za pieniądze z BSC Zmora spłaci ratę kredytu, drogich tegorocznych zawodników, przedłuży kontrakt z Cyferem i kupi bandę. Żyj dalej w matriksie.
Poza tym wieść niesie, że podobno Tadzio naganiał firmy do BSC w zamian za pewne korzyści...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-PAWEŁEK-

Widzę że jesteś kolejnym napinaczem, który posiada jeden argument do atakowania Startu Gniezno, czyli pieniądze,długi :) Tak się interesujesz żużlem że nie zauważyłeś że u nas jest coraz lepiej i sytuacja się poprawia. Żałosne... a ty gadasz o jakimś komorniku.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lizarazu

Jeśli ktoś nie zna się na żartach to już nie jest to moja wina.A i uwierz ,że ciesze sie z sytuacji Gniezna.Zawsze lubiłem wypić drina w budynku przy parkingu.Więc bez napinki

| Odpowiedz
blokuj
-PAWEŁEK-

No i już całkiem się inaczej rozmawia.. ;) Na żartach się znam, ale ostatnimi czasy tyle zobaczyłem drwin i wyzwisk w naszą strone, spodowanych długami że wszystko traktuję jako atak w naszą strone. Rzeczywiście przydałby się troche większy dystans, ale cięzko to wyczuć ;) Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.