Dyskusja

Sartoris

Zobaczycie, że w tym sezonie Rohan Tungate będzie nieźle wymiatał. W tamtym sezonie Doyle był objawieniem tych mistrzostw, a wielu się zastanawiało w ogóle kim jest Doyle. Holder cieniutki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-PAWEŁEK-

A mi sie wydaję że ciężko mu będzie się przebić do składu... Z obcokrajowców mamy: Bjarne,Mikkel Bech,Tarasienko i Thorssel. Wątpie żeby znalazł się w skłądzie chyba że wywalczy sobie miejsce na treningu ;) W każdym bądź razie dobrze się zapowiada ten chłopak :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Wpis gościa :)
Co do Gauloises NIEBIESKICH (czyli strongi Smile) to są rzeczywiście bardzo mocne, ale zapaliłem dla porównania G strong i Caro czerwony - i uważam że to Caro, choć krótkie, są najmocniejszymi w PL papierosami Smile podobnie Fajranty czarne, Mocne czarne no i Popularne - bez filtra, to jest moc Smile

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-PAWEŁEK-

Dokładnie. Mam nadzieję że zorganizują jakieś sparingi ale z mocną drużyną, np. e-ligową. Wtedy okaże się kto się nadaje do składu. Mamy tak szeroką kadre że musi być selekcja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Grimes

No ale zaprzyjaźnieni Torunianie piszą, że będą zadymy bo ktoś bedzie musiał na ławce no dobra foteliku usiąść :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.