Wątek dotyczący artykułu

Pary KO pierwszej serii konkursu w Innsbrucku

Rozstawienie par KO w pierwszej serii niedzielnego konkursu w Innsbrucku wynikło niezbyt korzystnie dla reprezentantów Polski. Większość naszych skoczków będzie miała trudnych rywali.

przeczytaj cały artykuł

Kingaaa

Być może ale bardzo wszystkich uogólniłaś, a Kamilkowi przecież nie brakuje umiejętności a patrz po dobrym skoku trafił na Krafta i przegrał, nie miał po prostu chłopak szczęścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonora

Szczęście jak w życiu zawsze sprzyja lepszym. Dlaczego uważasz, że Kamil
nie miał szczęście? Oddał skok na taką odległość, która pozwoliła mu na awans do II serii.Kamil to mądry i ułożony młody człowiek i gdy będzie pewien,że może już odbijać się równo z obu nóg, to na pewno to zrobi.
Na razie Kamil potrzebuje czasu i my kibice oraz media powinniśmy to uszanować.Po powrocie po operacji oddawane przez niego skoki przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Ja osobiście jestem pod wrażeniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kingaaa

Napisałaś że wszyscy chłopacy nie mają odpowiednich umiejętności, a ja powiedziałam że chodzi też o szczęście tak jak własnie u Kamila który dobrze spisał się w kwalifikacjach a i tak trafił na trudnego zawodnika jak ogólnie wszyscy nasi zawodnicy od początku turnieju, wiec nie do końca widzę związek ostatniego komentarza do naszej dyskusji ;)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonora

J ja również nie widzę sensu naszej dalszej dyskusji, skoro nie ma związku to tym samym jest bez sensu.
Widocznie temat dyskusji został całkowicie wyczerpany.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.