Wątek dotyczący artykułu

Sobota w I lidze: Niespodzianka w Radomiu (wyniki)

W pierwszej kolejce nowego roku sporą niespodziankę sprawiła UTH Rosa. Młodzi zawodnicy z Radomia wysoko pokonali czołową drużynę rozgrywek - Sokół Łańcut.

przeczytaj cały artykuł

kibic-rosy

brawo chłopaki Kapturski,Zegzuła,Bonarek jest pięknie
gra zespołowa
jak tylko "nieszczęście szymkiewicz "mniemanie o sobie" wchodzi na parkiet gra pada aż nie chce się oglądać
nie wiem ale chyba kulawemu czasami też wpada
bo te punkty zdobył jak już było po meczu
brak rzutu,jak na dwójkę a na jedynkę obrót nie wystarczy
nie wiem dlaczego tak jest ale chłopaki z ławki dali by więcej
boję się o jutrzejszy mecz Rosy z Czarnymi bo jak łysy trener wystawi w pierwszej piątce to nieszczęście to będzie powtórka z rozrywki jak w Zielonej Górze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
liger

18.Daniel Szymkiewicz/13/24:27 4/10-40.0, 3/9-33.3, 1/1-100.0, 4/5-80.0, 3 3,2,4,/14 23!
to są statystyki szymkiewicza w dzisiejszym meczu !
podpowiem ci jak to czytać ...
kolejno nr zawodnika, imie i nazwisko, ilość zdobytych punktów, czas gry, ilość rzutów celnych/oddanych, to samo za 2, potem za 3 i osobiste, wreszcie zbiórki-3, asysty-3,straty-2,przechwyty-4, eval-14 i najważniejsze w kontekście tego co ci sie wydaje jak to siada gra gdy on jest na placu - współczynnik +/- 23 !!!
mam nadzieję ze wiesz co on oznacza..., bo inaczej to niepotrzebnie tu zagladasz ...
i żebys nie wiem jak okulał, nie osiagniesz takich statystyk nawet grając na Play St.
i łaskawie ogarnij sie i nie zestawiaj kapturskiego obok jednego z najzdolniejszych polskich koszykarzy, bo to ani mądre ani śmieszne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.