Wątek dotyczący artykułu

Sensacja! PGE Turów przegrał z Treflem!

PGE Turów doznał pierwszej porażki w tym sezonie! Zgorzelczanie przegrali na własnym parkiecie z Treflem, który pokazał ogromny charakter. O wygranej gości zadecydowało trafienie Michała Michalaka.

przeczytaj cały artykuł

onlybasket

Graty dla Trefla. Chcialbym zauwazyc ze narazie to Trefl z nimi wygral a nie Stelmet. Marzami widzisz to jest to co mowilem. Wiecej tu radosci z porazki Turowa niz ze zwyciestwa Stelmetu. W ogole nawet na Stelmet Polpha to watek porazka Turowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wąż

A czy to nasza wina ,ze Filipowski nie mówi o przygotowaniach sie do spotkań w ciagu 15 minut!!A żaden zaowdnik Polpharmy nie robi tylu fajnych min na konferencjach co Filip hahahahaha !Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
soczystybanan

Haha, poczekaj tylko... Jeśli nie zapomnę i gdzieś znajdę konferencję to dodam w tygodniu parę zdjęć do mojej galerii, Twojej ulubionej :D

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Sorry Waz ale znudzil mnie juz ten temat. Mam inne spojrzenie na basket i lige. Jak Ci to sprawia frajde to hejtuj sobie ile wlezie ale jak chcesz dyskusji ze mna to popieraj je argumentami. Ja nie obrazam nikogo tylko dla tego ze gra w Zgorzelcu lub jezdzi w Gorzowie. Znam to troche z innej strony wiec bez sensu Twoje prowokacje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wąż

Dzisiejsza dyskusja na temat 35 minut przygotowania do meczu jakoś nie przynoosła rezultatu:) Bo najwidoczniej nie wiesz co to pokora i szacunek do rywala!Według kici takie przytotowanie to nic nadzywczajnego dla mnie mówienie takich słówch po meczu jest karygodne!To raczej twoje argumenty są płytkie o podóżach po Europie lub raczej ich brak!Ile ekip jeździło po Europie ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką wypowiedzią, dla Ciebie to normalne!To gratuluje.Najwidoczniej jesteś jedynym sprawiedliwym na forum a wąż jest zły:)

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Dla Ciebie to karygodne i najwidoczniej nie masz pojecia o przygotowaniach do meczu i napietych terminarzach wiec prosze Cie skoncz juz to bo Twoje argumenty sa strasznie plytkie a wszystko przez to ze chodzi o Turow. Meczace to jest , uparles sie ze to ma cos wspolnego z szacunkiem zebys mial kolejny argumet do ataku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
wąż

Taka prawda ,w sporcie szancunek ważny a oni go nie mają to już nie moja wina:)Ty za to masz pojecie o przygotowniach nawieksze!Jak nie maja czasu to niech pasuja z podróżami po Europie:)Nikt im nie każe:)

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Kto tu mowi i tlumaczy porazki ? Po co sobie dopowiadasz? Nie o tym mowa , po co sie napinasz? Mowa jest o 35 min ktore wg Ciebie to brak szacunku dla przeciwnika

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Bo taka prawda a dzisiaj to zostało ukarane a potem sie dziwisz czemu tu tylu typa wchodzi :)Takie napinanie jest nieleganckie!Pycha zostaje ukarana podwójnie:)Gdyby mieli wiecej szacunku i pokory !Nikt by tu tak nie wchodził masowo!

| Odpowiedz
blokuj
wąż

No wypowiedzi typu 35 minut, uśmieszki Dylewicza na konferencji takie uszczypliwości ,ktorych nikt nie lubi!Ludzie widza i obserwują gwiazdy jak sie zachowują!A potem dziwisz się ,że taka niechęć do nich!!!

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Ok. Nie wolno sie usmiechac na konferencjach bo moze to byc zle odebrane. Najlepiej patrzyc w ziemie. Po wygranych meczach tez zawodnik nie ma prawa pokazywac oznak radosci.

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Tam była radość?? hahaha teraz mnie rozbiłeś tam była buta i pycha te uśmiechy(Konferencja z Wikna) i jeszcze na kilku innych!Dlatego sie nie dziw komentarzom i opiniom!

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Zachowanie Dylewicza trąci mi lekką dziecinadą. Jakieś specjalnych drwin z rywala tam nie widać, ot szczeniackie uśmieszki i próba bycia cool. Tylko jakoś średnio mu to wychodzi. Dziś za takie uśmiechy, po tej porażce z Treflem, dostałby pewnie w zęby ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
onlybasket

Tak to sobie tlumacz. Dylewicz jest butny i unosi sie pycha bo wygral mecz ze swoimi przyjaciolmi. Teraz musza mu mowic per pan lub per mistrzu i klaniac sie w pol jak go widza. A Rajkovic nie szanuje innych druzyn bo przygotowywal zespol do meczu 35 min

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
wąż

Nie aż tak jak to ujałeś, ale gadki o 35 minutach przygotowania i wieczne usmieszki na każdej konfie to lekka przesada która przelała czarę goryczy wielu kibiców basketa!

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Widzisz usmieszki Ci przeszkadzaja. A jak bedzie patrzyl w ziemie zeby Ci nie przeszkadzalo to powiesz ze szacunku nie ma bo w oczy nie patrzy. Poprostu zawsze cos znajdziesz zeby miec pkt zaczepienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wąż

Jeśli Cie to satysfakcjonuje ja mogę być w błędzie a ONLYBASKET ma racje,a każdy kibic sam wyciagą wnioski :)))))))))Pozdro dla Ciebie:)

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Ja nie musze miec racji ale nie obrazaj ludzi za to ze sie usmiechaja lub mowia prawde jak bylo tym bardziej ze ich nie znasz. Jeszcze wziales sobie na cel Dylewicza ktory ma szacunek u pokolenia ktore skonczylo z basketem typu Wojcik Zielinski jak i grajacego

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Już Ci powiedziałem ty masz racje a Wąż jest zły i nie ma racji!Natomiast każdy kibic sam wyciaga wnioski!I tyle do Ciebie...

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Obejrzalem ta Twoja skandaliczna konferencje. Faktycznie , skandal , Kicia mowi o trenerze ze jeden z najlepszych trenerow w Polsce , luzna i wesola atmosfera , dziennikarze zartuja a Ty co tam dostrzegles?

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Ty wiesz z kogo lub do kogo sie smieje. Daj spokoj. Dziennikarze tez rechocza , to tez buta i pycha. Widzisz to co chcesz widziec. Zero obiektywizmu jezeli chodzi o Turow i wszystko co z nim zwiazane

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Ty masz obiektywizm obrona za wszelką cenę chociaż wszyscy widza co i jak a ten wielki obrońca sie znalazł.Jedyny sprawidliwy hahaha Każdy ich zna i wie jacy są!A takie konferencje tylko to potwierdzają!A jak nie potrafią grać na dwóch frontach to niech nie grają:)))))))Aby wpowiadac takie rzeczy dzisiaj za to zapłacili!

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Chłopaki, dajcie już spokój, bo cały dzień to wałkujecie. Jeden drugiego nie przekona. Zostańcie każdy przy swojej opinii:)))) Lubię Was obu i nie mogę patrzyć,jak się dzisiaj wadzicie!!!!

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Jak mam dac spokoj jak mi wciska na sile rzeczy ktore nie maja miejsca. Ogladam specjalnie filmik 5 min ktory mnie nie interesuje zeby sie przekonac jak to skandal tam sie wydarzyl a tam wesola atmosfera i wszyscy sie smieja. To co mam powiedziec? Tak masz racje? Nawet Dylewicza luzno ktos zapowiada o On mi tu teorie spiskowe przedstawia. Rajkowic same superlatywy o trenerze gosci , jakas babka z boku zartuje w tle i to wszystko

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Gość sie kompromituje strasznie :) On jedyny uważa że są cool ziomale hahahah i nic złego tam nie dostrzega:) Może on ma tez taki charakterek i dlatego to u niego normalne:)Niestety takie zachowanie trzeba gonic w sporcie i dzisiaj po przegranej kibice dali upust emocjom związanymi z tymi Panami:)

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Ja sie kompromituje? Czlowieku ? Chyba nie wytrzezwiales jeszcze po sylwestrze? Sam sie kompromitujesz widzac smiejacego sie czlowieka nie widzac calego obrazu i wyciagajac teorie z kosmosu

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Twoja kompromitacja nie zna granic!Każdy to widzi oprocz Ciebie to coś z Toba nie tak chyba :)Popatrz dobrze ,obejrzyj kilka razy,może jeszcze załapiesz..

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Hahahaha. Bo co ? Bo sie ciesza ? Jedni maja radosc bo przegrali? Inni ze to glowny rywal Stelmetu, a inni z czystej zazdrosci bo gdzies jest druzyna lepsza od tej ktora maja. Tak to jest w tym naszym pieknym kraju ze jak komus dobrze sie wiedzie to inny kibicuja zeby sie potknal

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Nie bo nie naiwdza raczej jak sie zachowują"tych uśmieszków" na każdej konferencji ,których ty nie widzisz!35 minut przygotowania do meczu z AZS takie coś nie jest popularne hahahaha :D

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Nie bede juz dluzej na ten tenat z Toba dyskutowal. Jestes niereformowalny, widzisz to co chcesz widziec , ciesza Cie porazki innych bardziej niz swoje zwyciestwa, krytykujesz i obrazasz ludzi na podstawie mimiki twarzy lub kawalka obrazu w tv. Wszystko co w tym wypadku tyczy sie Turowa jest dla Ciebie zle, poczawszy od graczy na powietrzu konczac. Najkrocej mowiac hejtujesz wszystko i wszystkich tam

| Odpowiedz
blokuj
wąż

To co ja widze to widza wszyscy lub wiekszość. Natomiast jesteś jedyna osoba która pewnych rzeczy nie dostrzega:)A póżniej dziwisz się ,że po przegranej jest taki nalot heheheheh :D

| Odpowiedz
blokuj
wąż

To jak już znajdziesz widoczne na każdej konferencji uśmieszki Dyla, ktorych według Ciebie nie ma to możemy pogadać!

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

A Ty jak znajdziesz kogos kto tak jak ty stwierdzi ze Turow nas osmieszal w EL ( gdzie wszyscy dziennikarze , eksperci i zawodnicy mowi inaczej) , znajdziesz jakas wypowiedz ze Kicia nie szanuje rywali go obrazil i nie okazal szacunku( o czym tez jeszcze nikt o dziwo nie napisal i nie powiedzial)lub kogos kto powie ze Dylewicz zna Dylewicza i ze to buc , gbur i szyderca to daj znac

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Widze ze sie usmiecha ale nie widze do kogo sie usmiecha badz z czego sie smieje. Naprawde nie mam juz ochoty ani checi Cie uswiadamiac. Badz dalej zadufany i tkwij w swoim wyobrazeniu, wylapuj slowka , przekrecaj i hejtuj. Nie uzywasz argumentow , a to dla mnie nie dyskusja , powtarzasz ciagle to samo i mam wrazenie ze robisz to bo zbierasz pkt na SF i cieszysz sie rankingiem.

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Ciesze się ,że Twoja dyskusja jest pelna przekonywujących argumnetów!!Jeden ty nie widzisz czegoś co dostrzega wiekszość ludzi no i jak tu z takim dyskutowąc hmmmmmmmmmmmmmm raczej się nie da ,ale argumenty sa po jego-twojej stronie hehehehehe!To mi pozostaje tylko pozdrowić i życzyć powdzenia :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.