Wątek dotyczący artykułu

Quinton Hosley zwyzywany w Starogardzie Gdańskim!

Do bardzo nieprzyjemnych scen doszło w czasie meczu Polpharmy Starogard Gdański ze Stelmetem Zielona Góra. - Kibice wyzywali mnie od małp - przyznaje Quinton Hosley.

przeczytaj cały artykuł

iphone

Hosley był po prostu wyprowadzony z równowagi po czapie która dostał o kukiełki i nie udanym wsadzie hala sie smiała ze gwiazdor a piłki nie potrafi wsadzic.Siedzialem za ławka zielonej i nic nie słyszalem o wyzwiskach.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

widziałeś jaka to byłą próba wsadu?
tyłem spod obręczy nabiegając z innego kierunku.
Rozumiem że w Starogardzie takie wsady zawodnicy Polpharmy walą seriami i kibice mają prawo śmiać się z nieudanych prób rywali.
Tzn. śmiać się prawo mają, ale chyba małe mają pojęcie o tym jak trudno zrobić jest taki wsad w trakcie meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
dillinger79

Owszem, to jest gwiazdor co dobitnie pokazał w finałach sprzed dwóch lat.
A wasi kibice zamiast go obrażać powinni docenić, że ktoś taki tam do was przyjeżdża.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Krasnad

Żaden to mój gwiazdorek. Akurat tutaj wydaje mi się jestem na neutralnej pozycji, bo przygody z obu hal ( i Stelmet i Polpharma) nie zawsze miałem pozytywne i na obu halach spotkałem ludzi, którzy moim zdaniem nie powinni na basket uczęszczać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dillinger79

ty po co na mecze chodzisz??
o ile chodzisz?
cieszyć się fajną grą, widowiskowymi akcjami i ewentualnymi zwycięstwami swojej drużyny?
czy może obrażać zawodników rywali i prowokować do dziwnych zachowań?

bo jak to drugie to nie mam pytań...z patologią i kryminałem nie rozmawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
siłatoniewszystko

na meczu byłam, nie oglądałam go przez emocje.tv :))))
Więc mam prawo się wypowiedzieć. Tak jak kolega niżej napisał, jeden wkurzony gość, którego poniosły emocje, a Wy wyzywacie wszystkich ze Starogardu..

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

akurat wyzywania Hosleya nie słyszałem, ale mając słuchawki na uszach doskonale słychać było wszystkie wyzwiska. Głównie też dlatego, że na tej hali takie pustki były i wszystko ładnie się niosło. Co do wyzywania to wszędzie jest podobnie, nie twierdze że w ZG tego nie ma. Ale akurat na wyzwiska o podłożu rasistowskim szczególnie jestem wyczulony i należy je tępić.
Nikt sobie koloru skóry przed urodzeniem nie wybiera.

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Zamoya kilka razy wyzywali, o sędziach to już nie wspominam.
Ale żadnej tragedii z tego nie robię, bo wszędzie to się spotyka. A ponadto umiejętność radzenia sobie ze stresem to także część zawodu jakim jest koszykarz/sportowiec.
A to że ktoś jest wieśniakiem i przychodzi sobie na mecz obrażać innych to już tylko o nim źle świadczy.
Jak już mówiłem wcześniej, wyczulony jestem na rasizm i to tępię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.