Wątek dotyczący artykułu

Quinton Hosley zwyzywany w Starogardzie Gdańskim!

Do bardzo nieprzyjemnych scen doszło w czasie meczu Polpharmy Starogard Gdański ze Stelmetem Zielona Góra. - Kibice wyzywali mnie od małp - przyznaje Quinton Hosley.

przeczytaj cały artykuł

kubaaaaaaaaaaaa

Potwierdzam głosy niektórych kibiców, również siedziałem przy ich ławce. Nie leciały żadne teksty. Zawodnik był wyprowadzony z równowagi po bloku G. Kukiełki. Niesportowo zachowywał się w kierunku Bochno. Sędziowie nawet zwrócili uwagę na jego niesportową grę. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet666

Ale leciały kolego na pewno po drugiej stronie na Emocje tv bylo bardzo dobrze słychać wyzwiska . Kara będzie i tyle pozbyć sie rasistów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cannik

Transmisja na emocjetv jest naprzeciw ławki rezerwowych, po drugiej strony jest trubuna na, której rzekomo słyszał jakieś wyzwiska, nie mniej wątpliwe jest to, że siedzą tam rodziny na tym sektorze i starsi panowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stelmet666

Dobrze ale slychac wyraźnie dwóch panów z doniosłym głosem .niewiem czy tam rodziny siedzą czy kto poprostu było słychać. Widziałem jakieś rodziny za koszem po lewej stronie od waszej ławki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Stelmet666

Popytaj ludzi co oglądali emocje tv . A najlepiej oglądnij powtórkę będziesz slyszal inaczej będziesz gadał. Prze chwilą kukałem jeszcze raz i nawet jakieś panię ryja wydzierały wulgarnie do naszych koszykarzy . Zamkną dostęp kibica na hale może sie nauczą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Robert Narloch

tyle że faul Bartkowi odgwizdali... sędziowie to naprawdę żenada... czy oni nie zrozumieją że takiemu Stelmetowi naprawdę nie trzeba pomagać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.