Wątek dotyczący artykułu

Quinton Hosley zwyzywany w Starogardzie Gdańskim!

Do bardzo nieprzyjemnych scen doszło w czasie meczu Polpharmy Starogard Gdański ze Stelmetem Zielona Góra. - Kibice wyzywali mnie od małp - przyznaje Quinton Hosley.

przeczytaj cały artykuł

thomas117

Buahahaha nie Zamoja wyzywali tylko sedziego ktory ma tak samo na nazwisko ! Przypadek ??? Znawcy jak cholera... Siedza przed tv, pojecia nie maja i pisza brednie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
dillinger79

poczytaj sobie niedowidzący ludziku co pisałem wcześniej o wyzwiskach na innych halach i co napisałem o rasizmie.
Potem to przetraw, wrzuć do komputera, wydrukuj, raz jeszcze przetraw i może dostrzeżesz tam słowa, że o ile jakiekolwiek wyzwiska na meczach w pewien sposób są czymś normalnym, bo świadczą i obrazują tylko i wyłącznie prostackie wychowanie tych, którzy je publicznie stosują, to rasizm jest największym syfem i objawem zdziczenia jaki może istnieć, zwłaszcza w kontekście historii Polski w XX wieku. Jeśli ktoś tego nie rozumie i toleruje to jest albo niedouczonym imbecylem i ignorantem, albo świadomie obrażającym innych cynikiem. Słowem: jest śmieciem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

wiesz, głupi jak nie wie co ma odpisać to stara się sprowadzić rywala do swego poziomu bo tylko wtedy ma szansę wygrać z oponentem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
dillinger79

widać nie potrafisz zrozumieć tekstu pisanego na poziomie wyżej niż podstawówka bo jak dotąd ani razu nie odpowiedziałaś w sensowny sposób.
Rozwiązania są dwa:
- albo się doucz, czytaj więcej książek, bo na to nigdy nie jest za późno
- albo wracaj do kuchni, robić tipsy czy inne takie duperele, tam gdzie twoje miejsce bo tutaj tylko marnujesz nasz cenny czas

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
thomas117

Widze ze obrazanie kobiet i szowinistyczne wysylanie do kuchni to u Ciebie norma ? No to gratuluje Twojej kobiecie jesli ja masz... Piszesz o szacunku dla innych a sam go nie masz... Zaklamany jestes...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
dillinger79

'szowinistyczne wysyłanie do kuchni'
ehehehehehe
posyłanie kobiety do pracy w kopalni to też szowinizm ?
wszak większość z nich jest za równouprawnieniem.
Jak widzisz wszystko to zależy od punktu widzenia.
.
A ta co to pisała zamiast racjonalnie odnieść się do argumentów wrzuca jakieś słabe przytyki i nic tylko 'wpierd**a się między wódkę a zakąskę' to grzecznie jej wytłumaczyłem jaką indolencją się wykazuje i wskazałem miejsce w szyku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
thomas117

Jaki Ty meski... Maczo normalnie... A zonka na mecz nie puscila to teraz sie wyladowuje na innych... Oj chlopie... Szkoda mi czasu na bezsensowna juz pisanine... Dobranoc szukaj innych rozmowcow i prez sie buahahaha...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.