Wątek dotyczący posta na blogu

Cudy na Jasnej Gorze, czyli przekrety Czestochowskie

użytkownik usunął konto

Do poruszenia tego tematu natchnal mnie prezes Swiacik, ''zbawiciel'' Czestochowskiego zuzla. Dlaczego postanowilem poswiecic temu tematowi parenascie minut ? A no dlatego, ze wszem i wobec , wiekszosc kibicow Czestochowskich jak i sami dzialacze CKM-u czy SCKM-u rabia wszystkich w przyslowiowe bambuko. (…)

przeczytaj cały artykuł

fred

"Jeśli ktoś mówi że od 2007 roku nie mają nic ze spółką wspólnego to z tego tekstu wynika coś innego."
Janek, z tego tekstu kompletnie nic takiego nie wynika. Jeżeli ktoś na ładnym zabytkowym kościółku naprawi dziurawy dach, bo ma do niego sentyment i stać go na to, to jeszcze wcale nie musi znaczyć, że jest wierzący!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

- Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Jeżeli działamy w kierunku utrzymania, to prezes Śleszyński ma jakiś plan, żeby Ekstraligę do końca dojechać i starać się na normalnych warunkach poukładać ewentualny start w przyszłym roku. Ja wraz z członkami stowarzyszenia robimy wszystko, by naszej drużynie pomóc. Wiele osób pyta, czy nie lepiej od razu wystartować w II lidze. Nie ukrywam, że jesteśmy na to przygotowani. Jeżeli prezes spółki by stwierdził, że startujemy w niższej klasie, to robimy to. Teraz mamy zespół, któremu musimy pomagać, idziemy w jednym kierunku, ale musimy być przygotowani na plan awaryjny. Robimy wszystko, by w Częstochowie była Ekstraliga. To jest inna wartość dla kibiców, czy sponsorów. Nie życzę sobie tego, by u nas nie było Ekstraligi, ale jesteśmy gotowi na to, by jako stowarzyszenie wystartować w II lidze - powiedział prezes Stowarzyszenia CKM Włókniarz, Michał Świącik.
Z tego Tekstu wynika jednak bardzo dużo. Jeśli Pan Prezes Sleszyński ma plan.....itd.Zbyszku Pan Świącik jako stowarzyszenie chce stworzyć NOWY podmiot z prawami startu w lidze[uciekając też od spłat zawodników]To wybacz w d... mam co zrobi Pan Śleszyński.Pan Świącik chcąc ratować żużel w Częstochowie musi robić po swojemu a nie czekać na co pozwoli mu Prezes.lub co sobie znowu wykombinuje.Ma być Nowy klub więc niech spokojnie sam działa dobierze sobie sztab zaufanych[bez tych skompromitowanych]ludzi ale nie z Panem Śleszyńskim.A z tego tekstu wynika Pan Śleszyński to czy tamto.
To tak jakbym od Ciebie kupił sklep a Ty byś mi mówił gdzie ma stać lada waga i ogólnie jaki mam mieć towar.
Rozmawialiśmy przez telefon,poczekajmy rok dwa co z tego wyniknie i ile ludzi ze spółki będzie teraz w stowarzyszeniu.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.