Wątek dotyczący artykułu

Noworoczny spacerek mistrza Polski - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra

W meczu 12. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, mistrz Polski, MKS Selgros Lublin, nie dał żadnych szans KPR-owi Jelenia Góra.

przeczytaj cały artykuł

jestescienajlepsze

Kozigrodek zrobil furore to fakt :) Patricia dlugo juz u nas nie pogra,wspomnicie moje slowa :) co do Honoraty zgadzam sie - cofnela sie w rozwoju. Z bolem serca ale zycze jej zeby znalazla sobie nowego pracodawce jal najpredzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Brazylijkę i Syncerz chętnie bym widział u nas w Koszalinie.
Zamiast siedzieć na trybunach lub na ławce mogłyby grać i rozwijać swój talent.
U nas niedługo nie będzie kim grać więc przydałoby się jakieś wypożyczenie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_krzysiek

Brazilijka i Syncerz są OK. Jest tylko jedno ale : trener decyduje kto gra i kto ogrywa się. Ja dałbym im więcej szans gry tak jak i Nocuń i Kozimur, bo w końcu podziękują za "bycie" w drużynie MP.I taka decyzja byłaby rozsądne z ich strony. A ja gdybym miał swój klub , to chętnie bym je widział w swoim składzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.